Skip to main content

Верес(Рівне) – Буковина(Чернівці) 02.04.2016. Фото+звіт.

верес_буко

Друге коло сезону 15/16 більш привабливе для виїздів, ніж перше. Погодьтеся, що  виїзд в Горностаївку або Нову Каховку важко порівняти з більш ближніми Києвом або Рівним.

Перший виїзд був у Рівне. Їхати басами не дуже хотілося (особливо після осіннього вояжу в Одесу), тому був пробитий маршрут потягом до Луцька, а з Луцька собакою до Рівного. Основна маса виїзних їхала басами і нас 7 чоловік любителів УЗ. Загалом виїзд пробило 35 чоловік.

Отож, як кажуть «место встречи изменить нельзя».  В п’ятницю, пів 9 вечора зустрілися на залізничному вокзалі. Затарившись  хавкою та «хорошим настроєм» ми вирушили в дорогу.  Час проведений у потязі був проведений з користю. Привітали новоспеченого сімейного чоловіка,   задарили йому чудові подарунки для сімейного життя та просто цікаво проводили час.  Зранку нас вже зустрічав сонячний Луцьк  і ми не дуже сонячні  зустрічали нашого колегу,  який підсів на потяг в Івано-Франківську . Часу до собаки на Рівне було більше години, тому ми вирішили відвідати місцевий стадіон «Авангард», де грає свої матчі «Волинь».  Випили чаю та купили «жидкий хлеб» в дорогу.  Собака на Рівне була не першої свіжості, як старий облізлий пес. Прибувши  із запасом в дві години до матчу  рушили до місцевого пивзаводу на дегустацію пива. Звідти попрямували на стадіон де зустрілись з іншою частиною виїзних та разом пішли на гостьовий сектор. Шмон був більш менш лояльним, але мусор то є мусор. В дівчини забрали пилочку для нігтів, мотивуючи що це колючий-ріжучий предмет.

Читайте також:

Скала(Стрий) – Буковина(Чернівці) 19.02.2016. Фото+звіт.

Нива(Вінниця) – Буковина(Чернівці) 13.02.2016. Фото+звіт.

Сам матч проходив напружено, враховуючи, що це був матч за 6-ть очок, так як і Верес і Буковина поставили завдання на сезон – вихід у першу лігу.  Але в цей день і вітер дув в правильний бік, і сонце нашим футболістам світило краще, і зірки стали у фазу синхрофазотрона))) На 86 хвилині після подачі з правого флангу Олександра Темерівського, новачок «Буковини» Ігор Бойчук, який вийшов на заміну, у карколомному стрибку переправив м’яча у ворота суперника. Команда підбігає до нас та святкує переможний гол. Ейфорія, заряди, радість, не знаю як  це ще описати, це потрібно відчути. Після матчу  футболісти підійшли подякувати за підтримку, яка, як для виїзного матчу, була на вищому рівні. І взагалі, поки що, наша команда не залишалась наодинці у виїзних матчах цього сезону.

Після матчу рушили в бік автовокзалу, де сіли на маршрутку до Луцька.  Всю дорогу нас тримало в напрузі відчуття, що ми спізнимося на потяг, проте враховуючи що на наступний день в Луцьку грала «Волинь» та «Чорноморець» майже всі були налаштовані  залишатись на цей матч (окрім тих, кому на наступний день виходити на роботу). Але як я вже писала вище, то був наш день  і ми прибули на вокзал якраз разом з потягом (Ковель-Чернівці). Сіли в потяг, розклали речі та смачно винюхували аромати які панували в останньому купе біля туалету (якщо той срач можна так назвати). Трохи потупили і вирішили чекати зупинку у Львові (яка мала бути в 1 ночі) не просто так, а щоб піти в магазин. Зупинка у Львові пів години, тому всі, хто ще не друшляв вийшли розім’яти ноги та сходити в привокзальний магазин. В Чернівці прибули в 7 40 ранку.

Катайте виїзди, носіть рози та підтримуйте команду!!! «Як колись так і нині, вірні Буковині!»!!!
Фото: