Skip to main content

ПФК Суми – Буковина – 2:0

symu_buko_02_06_17

2 червня. Суми. Стадіон «Ювілейний». 518 глядачів.

Арбітр – Копієвський (Кропивницький), асистенти арбітра – Запороженко, Рибченко (обидва – Запоріжжя), четвертий арбітр – Сташук (Чернігів), спостерігач арбітражу – Васюта (Рівне).

«Суми» : Литвиненко, Жук, Суходуб, Стеценко, Іванов, Крапивний (Ігнатенко, 88), Недоля, Савін (Душин, 90+1), Богачов, Олійник, Яровенко (Муховиков, 76). Запасні: Штанько, Коновалов, Сантрапинських, Комлєв. Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

«Буковина» : Мозіль, Тєрєхов, Мироненко, Гудак, Бойчук, Мазур, Сніжко, Чеботарьов, Гуськов, Сербул (Раца, 46), Бугай (Гунчак, 62). Запасні: Леонідов, Геник, Жовтюк. Головний тренер – Олег Ратій.

Голи: Савін (31), Недоля (74).

Попередження : Крапивний (38).

Напевно, найважливіша гра нинішнього уїк-енду з точки зору турнірних перспектив. У всякому разі, для турнірної таблиці – так точно, адже вирішувалася доля вильоту з першої ліги безпосередньо. Господарі в порівнянні з минулим туром справили лише одну заміну: захисника Комлева замінив Суходуб. Одну, але вимушену заміну, зробив Ратій, замість хава Покотилюк вийшов Мазур.

Гості почали з місця в кар’єр і вже на перших хвилинах Мазур замикав атаку другим темпом після розіграшу кутового і пробив над воротами. А ще через пару хвилин Гуськов міг вирішувати, але увірвався в штрафну і, ніким не прикритий, пробив відверто неточно. Господарі відповіли своєю атакою по правому флангу і прострілу в центр штрафного, але удар Богачева з центральної зони накрили відразу два гравця гостей. В цілому на початку гри команди діяли активно з прицілом на атаку.

І в цьому досягли успіху господарі. На 31-й хвилині Савін таки вивів свою команду вперед. Недоля перехопив м’яч на половині поля суперника, знайшов передачею попереду Олійник і той забезпечив непоганий передачею на правий кут штрафного Савіна. Антон, довго не думаючи, наважився на дальній удар, і потрапив точно в ближню дев’ятку, відправивши м’яч по хитромудрої дузі – 1: 0. Такий постріл застав зненацька Мозіля, дозволивши забити у другому поспіль матчі півзахисника сумчан.

Гості могли зрівняти рахунок ближче до перерви. Бугай нав’язав боротьбу Стеценко, відібрав м’яч, зблизився з кіпером суперника Литвиненко і навіть уклав того на газон. Але на більше у молодого гравця не вистачило сил. У другому таймі нічого особливо не змінилося. Було помітне прагнення молодих буковинців щось створити біля воріт суперника, але захисники команди Безсмертного в цей вечір діяли холоднокровно і впевнено. А на 74-й хвилині зуміли спорудити другий гол.

Крайній захисник Павло Іванов пройшов до штрафної суперника, віддав передачу на лінію штрафного Богачеву і той м’яко відкинув під удар недоля. Постріл півзахисника вийшов сильний і дуже точний в дев’ятку – 2: 0. Красивий і важливий м’яч, який поставив остаточну крапку в поєдинку і дозволив Сумам як мінімум на одну гру залишитися в першій лізі. Тепер все залежить від команди Безсмертного.

Перемога забезпечила Сумам місце в плей-офф (орієнтовні дати проведення – 6 і 10 червня), а Буковина залишає Першу лігу.