Skip to main content

Інгулець (Петрове) – Буковина (Чернівці) – 1:1 (0:0)

ingul_buko_08_09_16

Перша половина зустрічі не побалувала глядачів чималою кількістю небезпечних моментів. Команди не квапилися загострювати гру біля воріт один одного. Граючи позиційно, господарі на кілька відсотків мали кращий контроль м’яча. Створенні напівмоменти у перші двадцять хвилини ніякої небезпеки воротам не несли.

8 вересня 2016 р. Петрове. Стадіон «Інгулець». 850 глядачів.

Арбітр – Павлюк (Київ), асистенти арбітра – Запороженко, Рибченко (обидва – Запоріжжя), четвертий арбітр – Поліщук (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу – Брюхов (Кременчук).

«Інгулець» : Бобров, Ковтун, Доценко, Волчков, Запорожець, Покотилюк, Алексанов (Бука, 88), Нвамора, Сітчінава (Дячук, 61), Панасенко (Коляда, 82), Кретов. Головний тренер – Сергій Лавриненко.

«Буковина» : Чернобай, Тєрєхов, Найко, Темерівський, Немтінов (Жовтюк, 90), Скоблов, Сніжко, Бойчук, Сивка, Дацюк (Дорош, 76), Бугай (Перін, 84). Головний тренер – Сергій Шищенко.

Голи: Сивка (47), Нвамора (63).

Попередження : Немтінов (50), Панасенко (51), Сітчінава (56), Сивка (81), Дорош (82), Коляда (86), Покотилюк (87), Сніжко (90+4).

Перший по-справжньому гострий момент, який заслуговував на увагу, стався на 34-ій хвилині матчу: два захисники гостей зіткнулися у власному штрафному майданчику і м’яч потрапив до Романа Кретов – той з гострого кута не влучив у створ воріт. Через кілька хвилини гравець господарів мав шанс вийти один на один з голкіпером, але захисник притримав м’яч рукою – арбітр зафіксував порушення правил зі сторони футболіста «Інгульця». Євген Запорожець по центру поля пройшов і з 25 метрів пробив у кількох сантиметрах вище воріт «Буковини».

Початок другого тайму засмутив глядачів на стадіоні: швидку атаку гостей результативно завершив Тарас Сивка, який, вийшовши один на один з голкіпером Денисом Бобровим, точно пробив у дальній нижній кут воріт.
Пропустивши м’яч, господарі намагалися більшими силами атакувати. На 55-ій хвилині заробили кутовий, після виконання якого Алексанов головою замикав дальню штангу воріт – пробив поруч зі штангою.

На власній половині поля гості втратили м’яч – Сергій Алексанов пробив за меж штрафного майданчику – захисник встиг кинутися під м’яч, таким чином заблокувавши удар. Та все ж з того епізоду господарям витиснути бодай щось – кутовий. Після подачі з кутової позначки Келвін Нвамора випередив опікуна і вколотив м’яч у сітку воріт суперника з близької відстані – 1:1.

Зрівнявши рахунок, господарі заграли впевненіше. Кілька епізодів було перед штрафним майданчиком гостей, у яких арбітр не наважився призначити штрафний удар у бік воріт «Буковини». На 71-ій хвилині зустрічі Келвін Нвамора мав шанс оформити дубль, але його на мить випередив голкіпер.

Після подачі з кутової позначки на 80-ій хвилині матчу голкіпер «Буковини» врятував свою команду, парирувавши удар з близької відстані. Останні хвилини матчу пройшли на територіальної переваги гостей, але користі з неї вони не мали. Матч завершився внічию 1:1.

fc-ap.com.ua

Сергій Шищенко: «Нічия на виїзді – це позитивний результат»

Сергій Шищенко

Головний тренер ФСК «Буковина» Сергій Шищенко прокоментував виїзну гру нашої команди з «Інгульцем» (1:1).

– Я задоволений організацією та змістом гри нашої команди. Вважаю, що перший тайм був рівним. А ось у другій половині зустрічі перевага була за нами. Ми контролювали м’яч та проводили хороші комбінації. На жаль, пропустили необов’язковий гол. Наше завдання спростило те, що суперник більше збився на навалу. Зрештою, матч завершився з нічийним рахунком.

– Як вважаєте, «Буковина» здобула одне очко чи втратила два ?

Нічия на виїзді – це позитивний результат. Ми здобули виїзне одне очко, хоча у ході матчу і вели у рахункові. У нас були шанси здобути перемогу, однак матч завершився унічию. Те, що нам вдалося поповнити свій очковий багаж у цьому матчі, вважаю закономірним підсумком гри.

– Пішов третій місяць з того часу, як Ви очолили тренерський місток «Буковини». Як оцінюєте той період, який вже провели у чернівецькій команді ?

– За цей час ми досягли великого прогресу. Зараз гравці нашої команди демонструють якісніший футбол. Приємно те, що футболісти розуміють те, чого від них вимагають. Переконаний, що наші гравці і надалі прогресуватимуть та радуватимуть наших вболівальників грою та результатами. Звісно, що на нас очікує ще багато роботи.

– Вже 13 вересня на чернівецьку команду очікує домашній матч із колективом «Арсенал-Київ». Як команда готуватиметься до цього поєдинку ?

– Планується, що сьогодні, о 12 годині, ми приїдемо у Чернівці. Готуватимемося до домашнього матчу у режимі одноразових тренувань. Зараз найголовніше – це відновлення гравців.