Skip to main content

СК Дніпро-1 – Буковина 5:0

fcdd-1_buko_09_07_17

9 липня 2017 р. Дніпро. «Дніпро – Арена».

Арбітр – Козиряцький (Запоріжжя), асистенти арбітра – Вишневський (Київська область), Яковлев (Київ), четвертий арбітр – Резніков (Кам’янське), спостерігач арбітражу – Андрій Лісаковський (Одеса).

«Дніпро – 1» : Юрчук, Логінов, Лопирьонок, Сухар (Сніжко, 71), Польовий, Бровченко, Когут, Хучбаров (Кравченко, 58), Беляєв, Супряга (Кожушко, 58), Войцеховський. Головний тренер – Дмитро Михайленко.

«Буковина» : Гоменюк, Нікифоряк (Скрипкар, 75), Найко, Геник, Бойчук, Добровольський, Сивка, Раца, Королянчук, Жумига (Батрак, 60), Гакман (Мунтян, 86). Запасні: Чесановський, Раулюк. В.о. головного тренера – Юрій Крафт.

Голи: Добровольський (3, автогол), Польовий (42), Кожушко (66), Кравченко (73), Когут (90+3, з пенальті).

Вилучення: Найко (фол останньої надії).

У матчі першого попереднього етапу Кубку України оновлена чернівецька «Буковина» протидіяла на виїзді колективу СК «Дніпро – 1», де грають виконавці з досвідом виступів у національній збірній України та єврокубках. У грі, яка відбулася на «Дніпро-Арені» підопічні Юрія Крафта поступилися з рахунком 0:5.

На 3 хвилині зустрічі після прострілу Каміля Хучбарова власні ворота вразив півзахисник «Буковини» Олег Добровольський. А наприкінці першого тайму вдало виконав штрафний досвідчений Володимир Польовий (42 хвилина).

На 66 хвилині зустрічі Олег Кожушко довів рахунок до 3:0 на користь господарів. А на 73 хвилині гри ударом зі штрафного відзначився ще один екс-футболіст національної збірної України Сергій Кравченко. Під завісу зустрічі пенальті реалізував Ігор Когут.

Чернівецька “Буковина” догравала матч у меншості. Червону картку за фол останньої надії отримав найдосвіченіший гравець нашої команди сучасного зразка Володимир Найко.

В основі “Буковини” грав футболіст 2000 р.н. – нападник Василь Гакман. Олександрові Жумизі у серпні виповниться лише 18 років. Ось такий зараз юний склад має “Буковина”. А сьогодні гравці нашої команди протидіяли екс-футболістам національної збірної України, які мають великий досвід виступів у єврокубках.

Юрій Крафт: «Хочеться підсилити команду досвідченими гравцями»

«Були два різни тайми. У першій половині ми діяли в обороні, однак пропустили необов’язкові м’ячі – автогол і удар зі штрафного. Можна сказати, що ми самі собі, так би мовити, «привозили» голи.

У другому таймі ми, на жаль, «підсіли». Далося взнаки те, що ми не провели повноцінні навчально – тренувальні збори та зіграли контрольні зустрічі лише з хмельницьким «Поділлям». Те, що відбулося у кубковому матчі – закономірність. Тим більше, що проти нас грали досвідчені виконавці.

Хочеться підсилити команду досвідченими гравцями. Чи вийде у нас це ? Покаже час. Зараз готуватимемося у Чернівцях до стартового матчу першості України з ФК «Львів». Нам треба багато працювати над функціональною та психологічною підготовкою наших футболістів», – зазначив Юрій Крафт.