Skip to main content

Полтава (Полтава) – Буковина (Чернівці) – 2:1 (0:1)

poltava_buko_18_09_16

18 вересня 2016 р. Полтава. Стадіон «Локомотив». 850 глядачів.

Арбітр – Скрипак (Київська область), асистенти арбітра – Марченко, Федорок (обидва – Чернігів), четвертий арбітр – Панчишин (Харків), спостерігач арбітражу – Павленко (Вінниця).

«Полтава» : Бонь, Вовкодав, Ковтун, Парамонов, Лещенко, Дмитренко, Недоля (Воронченко, 53), Насібулін, Соломка (Лісовий, 65), Зеленевич, Дегтярьов (Бочкур, 87). Начальник команди –  Андрій Зав’ялов.

«Буковина» : Чернобай, Носарєв (Жовтюк 47), Тєрєхов, Темерівський, Немтінов (Перін, 77), Скоблов, Бугай, Сніжко, Дорош, Бойчук, Сивка. Головний тренер – Сергій Шищенко.

Голи: Бугай (44), Зеленевич (67), Дегтярьов (72).

Попередження: Насібулін (20), Парамонов (52), Бойчук (64), Вовкодав (68), Сивка (70).

У 10 турі першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з ФК «Полтава». Незважаючи на поразку у домашньому матчі від колективу «Арсенал – Київ» (0:2), наставник «Буковини» Сергій Шищенко змін у складі не зробив.

У першому таймі «Буковина» виглядала краще за суперника, а на 44 хвилині зустрічі підопічним Сергія Шищенка вдалося організувати результативну атаку. Поблизу штрафного майданчика господарів збили Євгена Немтінова, однак м’яч підхопив нападник «Буковини» Владислав Бугай, який зумів відправити шкіряну кулю у ворота «Полтави». Перспективний гравець забив свій перший гол у матчах за чернівецьку команду.

Господарі поля зрівняли результат на 67 хвилині зустрічі. Максим Дегтярьов зробив подачу з лівого флангу, а Максим Зеленевич, який перебував у карному майданчику, відправив м’яча у ворота «Буковини». Через п’ять хвилин м’яч вдруге опинився у «рамці» чернівецької команди. Відзначився Максим Дегтярьов.«Буковина» поступилася з рахунком 1:2 та перебуває на дванадцятому місці.

Сергій Шищенко: «Важко тоді, коли одна людина «ламає» гру»

Сергій Шищенко

Головний тренер ФСК «Буковина» Сергій Шищенко прокоментував гру нашої команди з ФК «Полтава».

– Ми були кращими та не заслуговували на поразку. На жаль, пропустили два м’ячі. Звісно, що ми не повинні були цього робити, однак важко тоді, коли одна людина, так би мовити, «ламає» гру. Не свистіть явний фол, приймає «дивні» рішення. Я ніколи не обговорюю дії арбітрів, однак це неподобство. У такій ситуації мені шкода, насамперед, своїх футболістів, а також істинних уболівальників нашої команди. Підкреслюю: мені шкода саме істинних уболівальників, а не людей, які виливають багато лайна на команду та гравців. Саме перед істинними вболівальниками, які вірять в успіхи «Буковини», хочу вибачитися за те, що нам не вдалося досягти позитивного результату у Полтаві.

– Наступний матч «Буковина» зіграє вдома зі столичною командою «Оболонь – Бровар», яка відбудеться у понеділок, 26 вересня. Думається, що вихідного дня на стадіон завітало би більше глядачів…

-Зрозуміло, що нам би хотілося того, щоби на матчі «Буковини» ходило якнайбільше вболівальників. Однак ПФЛ вирішила, що наша наступна гра відбудеться у понеділок. Нам треба виходити на поле та досягати позитивного результату. Тут вже немає значення те, коли відбудеться гра – у вихідний день чи понеділок.