Skip to main content

Нива(Вінниця) – Буковина(Чернівці) 13.02.2016. Фото+звіт.

товарняки

Так вже склалося, що про всі товариські зустрічі ми дізнаємося з інформації на офіційних сторінках наших спаринг партнерів, а не від наших клубних ЗМІ. Інформація про матч з вінницькою «Нивою» з’явилася в четвер ввечері (11.02.16), тоді як сам матч мав відбутися 13.02.16 в суботу, знову ж таки не від нашого клубу, а від фанатів Ниви.

Охочих скласти мені компанію не знайшлося, тому я взяв квитки на потяг і в п’ятницю вирушив у дорогу. До Вінниці потяг прибував о 5 ранку, погода була жахлива, дув холодний вітер та накрапав дощик. Зайнятися було нічим, тому на вокзалі вирішив подивитися чи працюють автомати з «газованкою» ( в 2013 році вони були робочі і стакан «газованки» коштував 50коп.), на жаль цього разу я розчарувався, вони вже були забиті дсп((( Так як матч мав розпочатися о 13:00 то я вирішив ще трохи доспати на вокзалі в залі очікування. Виспавшись, прогулювався містом та шукав на секондах речі для аукціону. Ближче до матчу почав шукати базу де мала відбутись зустріч. В 2011 на цій ж базі відбулась гра першої ліги між нашими командами, тому в пам’яті залишилась інформація як дістатись до неї. Проте час бере своє і на пошук пішло трохи часу))) На самому СК знайшов багато наших стікерів, які клеїлися ще в далекому 2011, чому був приємно здивований. У генделі, що на території бази, пообідав чайком, і роздумував над тим, що скоро час ікс, а команди досі нема. Десь навіть закрадалися думки, що матчу не буде, а я тут чекаю. Але незабаром всі мої сумніви розвіялися і я побачив наш клубний автобус. Зайшовши на стадіон зайняв сектор навпроти господарів, розвісивши банера чекав початку матчу. Сектор господарів приблизно від 50 до 70 чоловік.

По матчу, то перший тайм грали трохи мляво, за що і поплатились голом у наші ворота, в другому ж таймі команда прибавила та зрівняла рахунок. Було приємно побачити старих друзів, проте, на жаль, не всіх, але надіюсь що це скоро виправимо. Після матчу команда підійшла подякувати та забрала з собою додому, в 22:30 вже був у Чернівцях (хоча потяг лише відправляється у цей час з Вінниці і я мав приїхати аж зранку наступного дня).

Катайте виїзди, незалежно від того чи це товариська зустріч, чи офіційна. Підтримка команді потрібна завжди, як і гравцям які вже грають у нас, так і тим, хто лише збирається стати частиною нашої команди.

Фото: