Skip to main content

Арсенал(БЦ) – Буковина(Чернівці) 23.04.2016. Фото+звіт.

бц_буко

“Коли перемоги тільки на виїзді”… З початку другого кола, перемоги ми бачили лише на виїздах, проте сьогодні все змінилось у матчі з  Енергією(Нова Каховка) програючи по матчу 0:1, зуміли зібратись і не тільки зрівняти рахунок, але й вирвати перемогу. Проте цей матеріал не про сьогоднішній(29.04.16) матч а про виїзд любителів УЗ до Білої Церкви на матч проти місцевого “Арсенал-Київщина”.

Виїзд для нас почався з  головного вокзалу міста, і потягу на Київ. Цей виїзд став для одного з наших виїзних 10-тим, з чим його і привітаємо та побажаємо побільше виїздів, міцного здоров’я та золотого сезону) Так як нас їхало тільки 6 чоловік, було вибрано самий оптимальний маршрут. Потяг до Фастова, звідти собака на Білу Церкву.  Цікавим став факт того, що при виході з собаки треба показувати контролеру квиток, один з наших пасажирів його викинув і в нього були невеликі “трабли”, поки він не назвав точну вартість квитка і йому повірили, але сам факт для нас «западенців» де турнікетів при посадці в собаку ніде немає це трохи здивувало. Вийшовши вже у місто почали шукати де можна попоїсти, так як це був ще ранок ранній, майже всі генделики були закриті і ми вже після півгодинної подорожі знайшли їдальню, де і сіли обідати. Потім відвідали місцевий дендропарк «Олександрія». Згодом пішли гуляти містом, та зустрілись з місцевим фанатом, який нам показав місто, за що йому вдячні.

Читайте також:

Верес(Рівне) – Буковина(Чернівці) 02.04.2016. Фото+звіт.

Скала(Стрий) – Буковина(Чернівці) 19.02.2016. Фото+звіт.

Вже ближче до матчу рушили в сторону стадіону, так як матч проводився не на звичному для білоцерківців стадіоні «Трудові резерви», а на СК «Зміна», що знаходився в одному зі спальних районів міста. Прибувши до місця проведення матчу, трохи відпочивши біля місцевого магазину, рушили на стадіон. Окремого сектору нам не виділили, але це не дуже і потрібно було, нас ж не 30-ка приїхала, та й місцеві були привітними, переважно це були батьки з дітьми які бігали, грались та насолоджувались футболом.

Розвісивши банера та одягнувши жовтий верх (погодьтесь ефектно виглядає), почали гнати команду до перемоги. І вже під час виконання «Червоної Рути» після прострілу Демченка, Бойчук відправляє м’яч над головою голкіпера і забиває перший гол, нам на радість. Після початку другого тайму та переклички з місцевими «Слава Україні», «Героям Слава», ми рушили на вихід, та залізли 6-ро в 5-ку, трохи тіснувато, але поїхали на вокзал. На вокзалі, як нам підказували є смачні хот-доги за 10-ку, і справді, смачні)))

Далі простий маршрут на Фастів, а там пересадка на чернівецький потяг. В потязі перекусили і зморені за день, полягали спати вдихаючи аромати запашного плацкарту, а зранку нас чекали прохолодні Чернівці, таксі та ліжко яке не колишеться))))

Катайте виїзди та підтримуйте рідний клуб!!!
Фото: