Skip to main content

Арсенал-Київ (Київ) – Буковина (Чернівці) – 0:1

arc_buko_22_04_17

22 квітня 2017 р. Бориспіль. Стадіон «Колос». 22о глядачів.

Арбітр – Дєдов (Житомир), асистенти арбітра – Дорошенко, Соботюк (обидва – Житомир), четвертий арбітр – Молотокас (Київ), спостерігач арбітражу – Зань (Львів).

«Арсенал – Київ»: Сітало, Майданевич, Костюченко, Зозуля, Гетьман (Семчук, 69), Турчанов, Домбровський (Федосов, 83), Старгородський, Тагаві (Пилипенко, 46), Семенюк, Батальський. Запасні: Іванов, Піскун, Аксьонов, Насімі. Головний тренер – Сергій Літовченко.

«Буковина»: Мозіль, Тєрєхов, Темерівський (Гудак, 64), Мироненко, Бойчук, Покотилюк, Керчу (Шишигін, 80), Клак, Чеботарьов (Ілюк, 62), Гуськов, Савчук. Запасні: Леонідов, Геник, Мазур, Раца. Головний тренер – Олег Ратій.

Гол: Ілюк (65).

Попередження: Покотилюк (18), Гетьман (26), Мироненко (37), Керчу (39), Мозіль (41), Костюченко (77), Майданевич (90), Зозуля (90+1).

У шести з семи матчах весни чернівчани не пропускають.
                Суперники виявилися гідними один одного. Можливо, поєдинок вийшов не найвидовищнішим, однак моменти були в обох команд. Краще з реалізацією ситуація виявилася у гостей, що скористалися одним із своїх шансів.                
                Один з найбільш резонансних епізодів всього туру відбувся саме в Борисполі. Чеботарьов бив метрів з п’ятнадцяти, але м’яч влучив у поперечину, вдарився об газон і вилетів у поле. На нейтральному м’ячі чернівчани могли догравати і забивати, однак гості почали апелювати до арбітра про гол. М’яч же, до речі, як мінімум більшою частиною лінію точно перетнув, але чи виявився повністю у воротах – питання риторичне. У “канонірів” могли забивати Старгородський зі стандарту з півкола штрафного (трохи мимо), а також Батальський, коли поклав корпус і пробив сходу – Мозіль у красивому стрибку витягнув.
                Гол же прийшов з правого флангу атаки. Послідувала передача низом, під яку вдало підставив ногу Ілюк. До кінця матчу часу було ще предостатньо, проте саме “Буковина” виглядала розкутіше і впевненіше.

                ua-football.com


Олег Ратій: “Ми добре вивчили слабкі та сильні сторони суперника

 «Ми добре вивчили слабкі та сильні сторони суперника. Знали, що суперник нав’язує верхову боротьбу. Тому прагнули грати низом. Нам вдавалося створювати небезпечні моменти у воріт господарів. Були у нас і небезпечні стандарти.

У другому таймі гра вирівнялася за рахунок виходу на поле у складі господарів футболістів, які нав’язують верхову боротьбу. Однак нам вдалося забити гол, який допоміг команді здобути перемогу. Гравці суперника вели жорстку боротьбу, однак це не завадило нашим хлопцям досягти переможного результату»

 ФСК “Буковина”

 

ВІДЕООГЛЯД: