Skip to main content

Наші гості – московські динамівці

момент-гри-з-Динамо-Москва

Не часто можна побачити трибуни стадіону «Буковина» заповненими вщерть. А позавчора принаймні одинадцять тисяч глядачів зібралося на товариську зустріч між однією з найпопулярніших команд країни московським «Динамо» і чернівецькою «Буковиною». Перед початком матчу ми звернулися до старшого тренера динамівців Вячеслава Дмитровича Соловйова і попросили його висловити свої думки з приводу нинішнього футбольного сезону, надій і перспектив московського «Динамо».

– Нема чого гріха таїти – сказав В.Д. Соловйов, – в цьому році наша команда не завжди радувала своїх прихильників. В першому колі ми занадто багато упустили, щоб могли боротися нині за перше чи друге місце в чемпіонаті країни. Причини? Мені здається, що деякий час колектив жив лише сьогоднішнім днем, не думав про майбутнє, про резерви.

Довелося провести серйозне перегрупування сил, мобілізуватися. В другому колі московське «Динамо» демонструє рівну стабільну гру, набирає очки, сповненні рішимості боротися за те, щоб потрапити у п’ятірку кращих футбольних команд Радянського Союзу. Завдання цілком можливе. Нам залишилося зіграти ще 8 матчів. З них 6- вдома.

– Які дальші плани «Динамо»?

– Після закінчення сезону, у другій половині листопада, вилітаємо в Англію і Шотландію, де проведемо ряд товариських зустрічей, в грудні трохи відпочинемо, потім починаємо підготовку до нових баталій…

– Хто виступатиме у грі з чернівчанами?

– Приїхав основний склад команди, за винятком Яшина – він зарахований до збірної Радянського Союзу; не побачить чернівчани і кількох молодих футболістів, що виступають у складі молодіжної збірної. Це Авруцький, Іванов, Штапов. Досі хворіє Рябов.

Звичайно, хлопці трохи втомлені, адже 20-го вони провели важкий матч з одноклубниками Тбілісі, але прагнуть показати буковинцям хорошу гру…

І дійсно на зеленому полі стадіону «Буковина» відбувся цікавий спортивний поєдинок. команди вишиковують такі склади: «Динамо» – Бєляєв, Зиков, Мудрик, Глотов, Маслов, Царьов, Численко, Анічкін, Вшовцев, Короленко (Бобков), Соловйов; «Буковина» – Матвієвський, Церіков, Дабіжа, Осадчук, Чорба, Гаврилець, Воронюк, Ольшевський, Бронштейн, Гульпе (Грабчак), Алутін.

Високий спортивний авторитет суперника не злякав буковинських футболістів і вже з перших хвилини вони кидаються в атаку. На другій хвилині б’є по воротах Ольшевський, потім Воронюк, вирвавшись з-під опіки Глотова, виводить на прорив свого капітана, на 21 та 25 хвилинах динамівський воротар Бєляєв відбиває небезпечні удари Чорби й Алутіна.

динамо-мск

Але поступово ініціативу перехоплюють гості. І ось вже Матвієвському доводиться у високому стрибку перекинути м’яч через верхню планку після кутового. Нарешті, на 35 хвилині блискавична комбінація Маслов – Соловйов дозволяє останньому забити гол.

Зразу ж після перерви, скориставшись неуважністю наших захисників, москвичі подвоюють рахунок. Останні хвилини гри проходять у взаємних атаках.

Матч між московським «Динамо» і чернівецькою «Буковиною» закінчується з рахунком 2:0 на користь гостей.