Skip to main content

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Буковина (Чернівці) – 0:0

girnik_buko_08_04_17

8 квітня. Горішні Плавні. СК «Юність». 500 глядачів.

Арбітр – Бондаренко (Одеса), асистенти арбітра – Якимик,  Суряк (обидва – Львів), четвертий арбітр –Резніков (Кам’янське), спостерігач арбітражу – Курганов (Олександрія).

«Гірник – Спорт»: Ситников, Носарєв, Курелєх, Цапій, Сахневич (Голядинець,75), Моїсеєнко, Павлик (Ченбай, 72), Корольков, Панасенко (Кравчук, 86), Шевчук, Дячук. Запасні: Ткаченко, Яворський, Коваленко, Разуваєв. Головний тренер – Сергій Пучков.

«Буковина» : Мозіль, Тєрєхов, Найко, Темерівський, Бойчук, Покотилюк, Клак (Мироненко, 74), Чеботарьов (Ілюк, 46), Гуськов, Керчу (Сніжко, 79), Савчук. Запасні: Чернобай, Жовтюк, Гудак, Раца. Головний тренер – Олег Ратій.

Попередження: Моісеєнко (64).

Господарі почали зустріч активніше, притиснувши “Буковину” до воріт, проте чернівчани надійно оборонялися, вкрай рідко допускаючи помилки в захисті. Один із кращих моментів тайму був у Моісеєнка, який вискакував сам на сам з воротарем, але хтось із захисників “Буко” у ризикованому підкаті вибив м’яч на кутовий.

З часом “жовто-чорні” вирівняли гру, але в атаці у команди Ратія виходило не все. А от “гірники” після перерви могли забивати як мінімум тричі. У всіх випадках завершував потенційно гольові атаки Дячук, але спочатку головою пробив у штангу, потім програв дуель Мозілю, а після трохи не дотягнувся головою до м’яча, щоб замкнути передачу.

“Гірник-Спорт” та “Буковина” продовжують йти по сусідству на 12-13 позиціях. В наступному турі горішнеплавненці зіграють з “Вересом”, а чернівчани вдома прийматимуть “Інгулець”.

ua-football.com

Олег Ратій: «Хочу того, щоби хлопці діяли краще у завершальній стадії атаки»

«Сьогодні погода посприяла хорошій грі. Йшов дощ, було не дуже спекотно. Тому хлопцям було добре грати. У першому таймі ми трохи важкувато входили у гру. «Гірник – Спорт» створив поблизу наших воріт достатньо небезпечних моментів. Вважаю, що у другому таймі ми вирівняли гру та мали перевагу за гострими моментами. На жаль, не вдалося завершення. Наприкінці матчу команда господарів влаштувала, м’яко кажучи, навалу на наші ворота. Пощастило, що ми не пропустили гол. Тим більше, що у тому моменті, коли гравець суперника виходив сам на сам, добре зіграв воротар.

Те, що зіграли “на нуль”, то добре, однак підсумком я незадоволений. Ми не забиваємо голи. Хочу того, щоби хлопці діяли краще у завершальній стадії атаки та обов’язково забивали голи», – сказав Олег Ратій.