Skip to main content

Буковина – Полісся – 2:0

buko_polissya_07_10_17_

7 жовтня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 600 глядачів.

Арбітр – Райда (Іршава, Закарпатська область), асистенти арбітра – Семанюк, Синишин (обидва – Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Морозюк (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу – Кравченко (Львів).

«Буковина» : Чесановський, Нікифоряк, Найко, Шафоростов, Бойчук, Шишигін, Раулюк (Раца, 90), Мелконян, Немтінов (Королянчук, 90+5), Батрак, Рябий (Мунтян, 64; Карапка, 79). Запасні: Гоменюк, Геник, Гакман. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Полісся»: Міхєєв, Дехтяренко, Охріменко, Жовтюк, Кудельний, Коломієць (Зайнчковський, 68), Олексієнко, Малєй (Чаус, 78), Дячук, Колєсніков (Шевчук, 62), Коровіков. Запасні: Школьний, Ковтун, Михайленко, Демчик. Головний тренер – Едуард Хавров.

Голи: Немтінов (72, 83).

Попередження: Немтінов (30), Колєсніков (39), Жовтюк (41), Найко (55), Коломієць (61).

Вилучення: Жовтюк (58, друге попередження).

У п’ятнадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала команду «Полісся» (Житомир). У попередньому поєдинкові підопічні Віктора Мглинця перемогли вінницьку «Ниву-В» – 3:0. Звісно, що у День міста «Буковина» прагнула подарувати своїм землякам перемогу.

На жаль, напередодні гри «Буковина» мала проблеми зі складом. Віктор Мглинець у цьому матчі не міг розраховувати на Тараса Сивку та Вадима Українця. Останній пропускав гру через дискваліфікацію.

На 21 хвилині шанс відзначитися мав нападник «Буковини» Руслан Рябий. На жаль, відправити м’яча у ворота суперника Руслан не зміг. Через вісім хвилин міг відправити шкіряну кулю у власні ворота екс-захисник «Буковини» Микола Жовтюк. Цього разу гостям пощастило – рахунок залишився 0:0. А за хвилину до завершення основного часу першого тайму на удар зі штрафного капітана «Буковини» Володимира Найка зреагував голкіпер житомирського колективу Дмитро Міхєєв. Вже у доданий арбітром час якимось дивом не влучив у ворота господарів Юрій Малєй.

На 56 хвилині на «постріл» Віктора Коровікова зреагував голкіпер «Буковини» Денис Чесановський, а згодом гості залишилися у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Микола Жовтюк.

Наша команда зуміла використати чисельну перевагу. Володимир Найко віддав передачу на Ігоря Бойчука, який увійшов у штрафний майданчик гостей та віддав пас на Євгена Немтінова. Євген зумів свій перший гол у зустрічі. А на 83 хвилині гри Євген Немтінов блискучим ударом у падінні через себе оформив дубль. Цікаво, що Євген став автором дублю другий матч поспіль.

«Буковина», яка не пропускає вже четверту гру поспіль, здобула перемогу з рахунком 2:0.

Головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі із житомирським «Поліссям» (2:0).

«Вийшла хороша гра. Цікава, бойова. Ми переглядали суперника. Команда добре укомплектована. Там є, так би мовити, граючі хлопці. У першому таймі довелося трохи потерпіти. До 30 хвилини домінували гості. Були такі моменти, де необхідним був останній пас. Могли забити гол у першому таймі, хоча вони нас вибачили. На останній секунді першої половини зустрічі гравець «Полісся» не влучив у порожні ворота. Зрештою, це були наслідки нашої атаки. Ми трохи «провалилися».

У другому таймі було легше. Особливо після вилучення. У нас були моменти не тільки завдяки вилученню. Було достатньо хороших епізодів, які приємно бачити. Вже вдруге чуємо, що вболівальники кричать: «Молодці !». Хотілося того, щоби вони поклали на стадіон своїх друзів. А то складається враження, що «Буковина» оштрафована та грає без глядачів. Усіх запрошую на наступну домашню гру. Тим більше, що ми граємо із серйозною командою «Агробізнес». Головне те, щоби ми грали у повному складі. У нас є хлопці з картками. Ось зараз «зламався» Александру Мунтян.

Звісно, що я задоволений грою, хлопцями. Те, що ми робимо десь виходить, а десь – ні. Наша команда намагається грати в атакувальний футбол. Це подобається глядачам та, звісно, мені. Будемо сподіватися, що наша гра покращуватиметься, а команда буде жити» – зазначив Віктор Мглинець.