Skip to main content

Прикарпаття – Буковина – 5:2

prika_buko_14_10_17

14 жовтня 2017 р. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух».

Арбітр – Холявко (Львів), асистенти арбітра – Соботюк (Житомир), Сміляк (Київ), четвертий арбітр – Семанюк (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу – Кувік (Закарпатська область).

«Прикарпаття»: Вульчин, Бочкур, Приймак (Громоляк, 71), Прошак, Яневич, Дербах (В. Геник, 88), Оринчак (Кузьмин, 21), Януш (Дитко, 62), Веприк, Конкольняк (Бойко, 85), Худобяк. Запасні: Семенів, Данищук. Головний тренер – Володимир Ковалюк.

«Буковина»: Чесановський, Нікифоряк, М. Геник, Бойчук, Карапка, Українець, Раца, Шишигін (Раулюк, 85), Мелконян, Батрак (Жумига, 84), Рябий (Королянчук, 87). Запасні: Гоменюк, Гакман. Головний тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Раца (22, 69 – з пенальті), Конкольняк (27), Дитко (63), Худобяк (77,81,87).

Попередження: Веприк (67), Рябий (67), Прошак (68), Королянчук (90).

У шістнадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з одним із лідерів змагань – івано-франківським «Прикарпаттям». На жаль, у виїзному матчі з різних причин не змогли зіграти футболісти основного складу нашої команди – Володимир Найко, Роман Шафоростов, Тарас Сивка та Євген Немтінов.

Початок гри був за підопічними Віктора Мглинця. На 22 хвилині зустрічі відзначився Сергій Раца, який після травми нещодавно повернувся на поле. На жаль, через п’ять хвилин результат зрівняв гравець господарів Ярослав Конкольняк.

У другому таймі Роман Дитко (63 хвилина) забив другий гол у ворота «Буковина», однак згодом Сергій Раца (69 хвилина, з пенальті) оформив дубль. Після цього взявся за справу результативний нападник «Прикарпаття» Ігор Худобяк. Кращий бомбардир господарів зумів оформити хет-трик (77,81,87 хвилини).

«Буковина» поступилася з рахунком 2:5 та залишається на шостій сходинці турнірної таблиці.