Skip to main content

Дніпро – Буковина – 2:0

dnipro_buko_2_21_05_17

21 травня 2017 р. Черкаси. Стадіон «Центральний». 1950 глядачів.

Арбітр – Іванов (Макіївка, Донецька область), асистенти арбітра – Дорошенко, Соботюк (обидва – Житомир), четвертий арбітр – Цибулько (Черкаси), спостерігач арбітражу – Даневич (Київ).

«Черкаський Дніпро» : Будюк, Шопін, Тарасенко, Гончаренко, Синьогуб, Махарадзе, Сторчоус (Мединський, 81), Ямполь, Бушман (Крамар, 90+1), Скепський, Качур (Балан, 55). Запасні: Панченко, Шведенко, Шурубура. Головний тренер – Вадим Євтушенко.

«Буковина» : Мозіль, Тєрєхов, Мироненко, Гудак, Бойчук, Покотилюк, Клак (Савчук, 87), Чеботарьов, Гуськов, Сербул, Бугай. Запасні: Леонідов, Мазур, Раца, Шишигін, Геник. Головний тренер – Олег Ратій.

Голи: Тарасенко (5), Мединський (90+2).

Попередження: Бойчук (51), Сторчоус (54), Гончаренко (66), Клак (87).

Черкаський Дніпро розібрався з чернівецької Буковиною, забивши в кожному таймі по м’ячу. Але простий перемогу господарів назвати не можна. Команда Євтушенко діяла досить злагоджено, але швидкі суперники попсували нерви господарям.

Тренерський штаб Вадима Євтушенка знову змушений був вдатися до ротації складу. Цибульника і Кішки не виявилося навіть в запасі, їх місця зайняли Махарадзе і Сторчоус. У гостей особливих змін у складі не відбулося, з перших хвилин з’явився Сербул, який і став найпомітнішою фігурою у складі гостей. Але про все по порядку.

Чи не перша активність господарів призвела до взяття воріт. Скепський зробив спурт по лівому флангу і заробив кутовий. Сам же навісив з кутового і Тарасенко в улюбленому стилі забив з району воротарського ударом головою під поперечину. Скільки ж таких м’ячів забив капітан в цьому сезоні …

Забивши швидкий м’яч, господарі відсунулися до своїх воріт, дозволяючи супернику створювати небезпеку біля своїх воріт. В одному з епізодом Гуськов прострілив з правого флангу, м’яч пронизав воротарську, але ніхто з партнерів на простріл не встиг. Можна відзначити, що молоді чернівецькі футболісти намагалися пресингувати своїх візаві високо, але в такому ритмі сили вичерпалися вже після першої півгодини гри.

Господарі намагалися гостро атакувати. В одному з епізодів плутанина в штрафний Буковини ледь не призвела до взяття воріт. Качур вискочив перед м’ячем, як двоє зі скриньки і в дотик коротко пробив. Мозіль відбив м’яч на кутовий кулаками. А ось Буковина, яка перебуває в безпосередній близькості від зони вильоту з усіх сила намагалася шукати шляхи підступу до воріт Будюк.

На 18-й хвилині Гуськов зробив перехоплення, пройшов по центру і відпасував направо на Бугая, який намагався на замаху обіграти Шопіна, але заробив лише кутовий. А через кілька хвилин Гуськов заробив кутовий, виконуючи навіс в штрафну з правого флангу, хоча міг куди практичніше розпорядитися м’ячем у штрафному суперника.

Господарі могли забивати до перерви, але після навісу зліва Бушман удар головою з району 11-метрової позначки не вдався у Качура. А найкращий момент був у гостей перед свистком на перерву. Перехопивши передачу, Буковина втекла в стрімку відповідь, Сербул тонким пасом врозріз знайшов Бугая, який незбагненним чином махнув повз м’яч перед розпластався на газоні Будюк.

Другий тайм почали активніше гості. Терехов виконував небезпечний штрафний, але в дальній кут не докрутили, м’яч знайшов голову когось із захисників черкащан. Відбивши стартовий натиск, господарі перейшли до більш активних дій і Мозіль довелося попрацювати. Господарі контролювали м’яч, але небезпечних атак не доходило. Небезпечний штрафний від лівої кутового прапорця тільки потенційно був небезпечним, але завершився дуже неточним ударом другим темпом від СТОРЧОУС.

Гості відповіли своїм навісом в штрафну зі штрафного, але м’яч після кількох невдалих спроб все ж вдалося винести зі своєї штрафної. Варто віддати належне команді Вадима Євтушенка, яка з хитким мінімальною перевагою дуже грамотно грала ззаду, кілька віддавши ініціативу супернику. Правда могла і пропустити. Пройшла обрізка, Сербул прорвався по лівому флангу і вирізав в центр штрафного майданчика. Міг з більш вигідної позиції бити Бугай, але пропустив м’яч на Гуськова, удар якого заблокував в паленої Синегуб.

А в компенсований час господарі забили. Скепський перехопив м’яч в центрі поля, запустив у прорив по лівому флангу Синегуба, який відмінною передачею знайшов на дальній штанзі Мединського – 2: 0.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Ратій: у нас були моменти, але ми не змогли їх використати

Головний тренер «Буковини» Олег Ратій на традиційній післяматчевій прес-конференції прокоментував результат гри з «Черкаським Дніпром»:

– Пропустили швидкий гол. Після чого команда господарів закрилася і грала на контратаках. На жаль, у нас були моменти, але ми не змогли їх використати. Ну і в кінці гри вже пропустили необов’язковий гол, тому що почали грати в авантюру. Побігли вперед, провалилися ззаду. Пропустили швидку атаку суперника, яка і призвела до другого голу.