Skip to main content

Буковина – Нафтовик – 2:2

buko_naftovuk_17_05_17

17 травня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 1385 глядачів.

Арбітр – Шурман (Вишневе, Київська область), асистенти арбітра – Гарлач (Ужгород), Дмитро Попельницький (Кропивницький), четвертий арбітр – Салаш (Калуш, Івано-Франківська область), спостерігач арбітражу – Власенко (Київ).

«Буковина» : Мозіль, Мироненко, Тєрєхов, Жовтюк (Шишигін, 85), Бойчук, Покотилюк, Гудак, Клак (Мазур, 76), Сніжко, Гуськов, Бугай (Савчук, 69). Запасні: Леонідов, Раца, Чеботарьов, Сербул. Головний тренер – Олег Ратій.

«Нафтовик – Укрнафта» : Данкович, Бояринцев, Білик, Суханов (Циколія, 46), Зайчук, Передистий (Піднебенной, 57), Власюк, Цюцюра, Войцеховський, Антюх (Сондей, 54), Черній.

Голи: Білик (6, автогол), Жовтюк (41), Бояринцев (76), Войцеховський (84).

Попередження: Власюк (35), Сніжко (60), Клак (68).

Вилучення: Власюк (90+4, друге попередження).

Буковина втрачає перевагу у два м’ячі в матчі з Нафтовиком

Матч для “Нафтовика” розпочався гірше не придумаєш: з автоголу від Білика, який замкнув флангову передачу Гуськова у свої ворота. Наприкінці першого тайму “Буковині”, здавалося, вдалося зробити практично неможливе, забивши другий гол у ворота фаворита зустрічі, коли Жовтюк у штовханині перед воротами опинився без нагляду.

Двох втрачених очок “Буковині” коштувала втрата концентрації на останніх хвилинах. Спершу Бояринцев переправив снаряд у ворота після подачі з кутового, а незабаром м’яч під час верхової боротьби вдало відскочив від Войцеховського у ворота.

Ця нічия дозволила чернівчанам на одне очко відірватися від зони плей-офф, а “нафтовикам” на стільки ж – від “Авангарда”. У неділю чернівчани зустрінуться з “Черкаським ” Дніпром”, охтирчан чекає домашня гра з “Вересом”.

ua-football

Олег Ратій: «Ми були зобов’язані вигравати цю гру»

– Ваш коментар матчу…

– У першому таймі гра нам вдавалася. Забили два голи. Команда «Нафтовик» мала моменти, однак ми вдало захищалися. Дали їм кілька напівмоментів. Вони їх не використали. Ми добре завершили перший тайм.

Другий тайм розпочали нібито непогано. У нас були непогані моменти. Ви бачили, що, на жаль, виникли проблеми у Бугая. Молодий хлопець і його хапають судоми. Трохи незрозуміло. Жовтюк також попросив заміну. Зробили заміни. На жаль, у нас виникли проблеми. Хлопці розпочали зберігати рахунок та притиснулися до власних воріт. Та й програли верхову боротьбу. Зрозуміло, що у першому моменті: Циколія – досвідчений гравець, добре грає головою. А ось у другому моменті гол забив футболіст невисокого зросту. Знову є проблеми у Савчука, який має момент, однак не може його реалізувати. Були хороші виходи в атаку, однак, на жаль, ми не змогли їх використати.

Ви бачили те, що у хлопців було велике бажання. На жаль, у нас є хвороба – не забиваємо голи тоді, коли у нас є можливість. На останній хвилині був непоганий момент у Артема Тєрєхова. У нас ще є три гри. Ми можемо грати. Хлопці це довели. Команда «Нафтовик» посідає шосте місце. Ви бачите, що ця команда солідна, рівна. З «Десною» ми грали нормально. Ми програли півфіналістам Кубку України, лідерові першої ліги. Ось наші чотири поразки. Гра з «Полтавою»… Ви бачили, що коли команда залишала поле, то їй усі аплодували.

– Коли востаннє ходили до церкви ?

– Церков – це особисте. Тому я нікого не можу змусити. Хто хоче, той і піде. А коли це афішують та кричать на телебаченні, то це неправильно. Раніше на парад ходили… Хто захоче піти до церкви, той піде тоді, коли йому треба.

А не щастить нам з першої гри. У всіх матчах ми мали достатньо моментів, які не змогли реалізувати. Зрештою, розумію, що це рівень наших футболістів. Ми бачимо, що у національній збірній немає нападників. Усі тренери елітного дивізіону, першої ліги скаржаться на відсутність нападників. А ми команда першої ліги, яка, на жаль, ще бореться за виживання.

– У Вас є претензії до Темерівського ?

– А хто Вам таке сказав ? Немає претензій.

– Чому він сьогодні не грав ?

– На полі були ті, хто на сьогоднішній день сильніший.

– У середині полі бракувало Гунчака…

– Поставте запитання Гунчаку. Руслан – граючий тренер. Ви маєте повне право поставити йому це запитання.

– А що скажете за Керчу ?

– Він вже давно поїхав у Канаду.

– Коли виходить у складі Сніжко, то у нас йде гра…

– Значить Сніжко буде виходити у складі…На жаль, він отримав четверту жовту картку. Тому пропускатиме наступну гру.

– Чи задоволені результатом гри?

– Звісно, що незадоволений. Як я можу бути задоволений, якщо ми вели 2:0 та не виграли. Ми були зобов’язані вигравати цю гру. На жаль… Це – футбол.