<div class=

Десна (Чернігів) – Буковина (Чернівці) – 0:0

desna_buko_25_03_17

25 березня. Київ. Стадіон «Оболонь – Арена». 300 глядачів.

Арбітр – Деревінський (Київ), асистенти арбітра – Запороженко, Рибченко (обидва – Запоріжжя), четвертий арбітр – Заброда (Київ), спостерігач арбітражу – Ісаєв (Запоріжжя).

«Десна» : Махновський, Щедраков, Мостовий, Головко, Солдат, Волков (Коваленко, 71), Картушов, Лисенко, Коберідзе, Арвеладзе (Філіппов, 46; Кірієнко, 79), Чепурненко. Запасні: Мелашенко, Чорноморець, Бовтрук, Максименко. Головний тренер – Олександр Рябоконь.

«Буковина» : Мозіль, Тєрєхов, Найко, Темерівський (Гудак, 29), Бойчук, Покотилюк, Чеботарьов, Клак (Мироненко, 85), Гуськов, Керчу (Бугай, 62), Савчук. Запасні: Чернобай, Жовтюк, Ілюк, Сніжко. Головний тренер – Олег Ратій.

Попередження: Бойчук (77).

У 22-му турі чернівецька «Буковина» на київській «Оболонь – Арені» протидіяла чернігівській «Десні», яка претендує на підвищення у класі. Якщо порівняти з домашнім матчем проти команди «Авангард» (Краматорськ), то у складі нашого колективу сталися невеликі зміни. На лаві запасних залишився Роман Гудак, а місце в основі «Буковини» отримав Сергій Чеботарьов, який проводив першу офіційну гру за чернівецьку команду. У заявці «Буковини» на гру також з’явився ще один півзахисник Роман Мироненко.

Вже на третій хвилині зустрічі мали шанс відзначитися підопічні Олега Ратія. На жаль, Ігор Бойчук не зміг влучити у ворота суперника. Згодом пробивав по «рамці» суперника Олег Керчу, однак досвідчений гравець у «рамку» також не влучив. Виходив на ударну позицію і новачок «Буковини» Сергій Чеботарьов – м’яч опинився у руках голкіпера «Десни» Костянтина Махновського.

На 26 хвилині гри міг завдати влучного удару по воротах «Буковини» Єгор Картушов, однак капітан «Буковини» Артем Тєрєхов зумів ліквідувати небезпеку. Через три хвилини наша команда провела вимушену заміну. Замість Олександра Темерівського на поле вийшов Роман Гудак. А на 37 хвилині зустрічі воротам «Десни» загрожував Олександр Гуськов. Завдати влучного удару Олександрові, на жаль, не вдалося.

Під завісу першого тайму небезпечний момент виник поблизу воріт «Буковини». Олег Мозіль вибив м’яча на Левана Арвеладзе, який пробив головою. На щастя,  м’яч оминув ворота нашої команди.

У другому таймі на ударну позицію виходив досвідчений новачок «Десни» Олександр Лисенко, однак результативними діями екс-гравець команд елітного дивізіону відзначитися не зміг. «Буковина» не відсиджувалася в обороні. Зокрема, запам’ятався «постріл» Олександра Гуськова – м’яч потрапив до рук Костянтина Махновського. А на 79 хвилині вдало зіграв голкіпер «Буковини» Олег Мозіль, який зреагував на удар Іллі Коваленка.

Підсумок матчу – 0:0. «Буковина» здобула одне очко у матчі з командою, яка претендує на підвищення в класі. Тепер на підопічних Олега Ратія очікує домашній матч зі стрийською «Скалою», який відбудеться 2 квітня.

Олег Ратій: «Хлопці практично виконали усе те, що ми планували»

Ратій Олег

Ратій Олег

Головний тренер «Буковини» Олег Ратій прокоментував клубній прес – службі матч нашої команди з чернігівською «Десною» (0:0).

– Ваш коментарій матчу «Десна» – «Буковина»…

– Була дуже хороша гра з обох сторін. Ми добре вивчили команду, яка претендує на вихід у Прем’єр-лігу. Хлопці практично виконали усе те, що ми планували. Ми не відсиджувалися в обороні. Нам вдавалося створювати гостроту поблизу воріт суперника. На жаль, нам поки що не вистачає результативних дій у завершальній стадії атак.

– З чим пов’язана заміна у першому таймі Олександра Темерівського ?

– Олександр погано себе почував. Ми вирішили не ризикувати та замінили гравця. Нам необхідно зберегти футболіста до наступного матчу.

– Сьогодні першу офіційну гру за «Буковину» провів півзахисник Сергій Чеботарьов. Як оцінюєте його дії на футбольному полі ?

– Він зіграв непогано. Зрештою, задоволений самовіддачею усіх наших футболістів. Тому я би не хотів виділяти когось окремо.

– Наступну гру «Буковина» проведе зі стрийською «Скалою». Щоби Ви хотіли сказати вболівальникам напередодні протистояння західноукраїнських команд ?

– Хочу запросити вболівальників на стадіон. Ми прагнутимемо порадувати Вас змістовною грою та позитивним результатом.