Skip to main content

Президент і головний тренер покидають команду

пресуха

У середу, 28.12.16, у конференц-залі готелю «Буковина» відбулась прес-конференція, присвячена перспективам головної футбольної команди краю. У прес-конференції взяли участь президент клубу Сергій Гринюк, головний тренер Сергій Шищенко, його помічник Григорій Чурілов та міський голова Олексій Каспрук.

Сергій Шищенко офіційно вже оголосив, що залишає команду, але зазначив, що поки що некоректно говорити, куди саме переходить, оскільки контракт ще не підписаний.

Сергій Юрійович зізнався, що Чернівці встигли стати, певною мірою, рідним містом, що йому не байдужа подальша доля «Буковини», і він вважає, що тут є чудові перспективи для розвитку футбольного проекту так, аби клуб заробляв на своє функціонування, а не лише ходив з простягнутою рукою.

Сергій Гринюк також оголосив, що йде у відставку. Втомився тягнути цю громадську роботу в такому режимі і за таких умов, які склалися. На запитання, що могло би статися, щоби він залишився на посаді президента, Сергій Миколайович повторив, що втомився в цих умовах тягнути клуб, не бачить реальних перспектив реалізувати свої комплексні задуми, тому, напевно, таки доведеться шукати нового президента.

Мер Олексій Каспрук почав свою промову з того, що плакати хочеться від почутого. Але зазначив, що вважає за неохідне зберегти і розвивати клуб, який є своєрідним локомотивом для всього футбольного життя міста і області.

Ймовірно, що питання футбольного клубу можуть обговорити і на сесії міської ради 29.12.16.

Повну версію прес-конференції дивіться нижче:

 

Джерело: SportBuk.com