Skip to main content

Буковина – Нива-В – 3:0

2 жовтня. Чернівці. КСОП «Буковина». 1000 глядачів. 

Арбітр – Блавацький (Львів), асистенти арбітра – Притула (Жовква, Львівська область), Ковальчук (Львів), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Циганков (Тернопіль). 

«Буковина»: Чесановський, Нікифоряк, Найко, Шафоростов, Бойчук, Українець (Раулюк, 78), Немтінов, Шишигін, Мелконян, Батрак (Королянчук, 77), Рябий (Раца, 68; Мунтян, 85). Запасні: Гоменюк, Гакман, Геник. Головний тренер – Віктор Мглинець. 

«Нива-В»: Кліщук, Хохлов, Дугієнко, Браславський, Маляренко, Разуваєв (Овчар, 52), Осадчий (Брижчук, 71), Гудак, Колінс, Андрєєв, Дмитренко (Яськов, 64). Запасні: Асаула, Темерівський, Попов, Борячук. 

Голи: Немтінов (32, 90+4), Шафоростов (56). 

Попередження: Дмитренко (37), Маляренко (45+2), Українець (60), Яськов (70), Королянчук (86), Мунтян (89).

У попередніх зустрічах підопічні Віктора Мглинця не змогли здобути перемогу. Звісно, що гравці буковинської команди хотіли перервати свою серію без перемог. Вінницький колектив, який нещодавно очолив відомий у минулому футболіст Денис Колчин, також прагнув покращити своє турнірне становище. Цікаво, що Віктор Мглинець та Денис Колчин у 1996-1998 роках грали разом за одеський «Чорноморець». 

Цікавості матчу також додавав той факт, що у заявку «Ниви-В» потрапили одразу 5 колишніх гравців «Буковини». Дмитро Осадчий, Роман Гудак, Олег Дмитренко отримали місце у стартовому складі, а ось Тарас Овчар та Олександр Темерівський залишилися у запасі. 

Вже на початку гри шанс відзначитися мав Руслан Рябий, однак суперники шансів завдати влучного удару гравцеві «Буковини» не дали. А після подачі кутового у ворота господарів не влучив Сергій Андрєєв. 

Небезпечно пробивав по «рамці» «Ниви-В» Вадим Українець. У цьому ігровому епізоді вдало зіграв голкіпер вінницької команди Андрій Кліщук. Міг «розписатися» у воротах суперника Антон Батрак, однак Андрій Кліщук завадив півзахисникові чернівецької команди завдати удару. Згодом ще одну можливість відзначитися втратив Руслан Рябий. 

А на 32 хвилині зустрічі підопічні Віктора Мглинця провели першу результативну атаку. Євген Немтінов, який отримав передачу від Андрія Шишигіна, направив шкіряну кулю у дальній кут воріт. 

Після  перерви гості могли зрівняти результат. Екс-гравець «Буковини» Дмитро Осадчий віддав передачу на Олексія Разуваєва, який, на щастя, не спромігся переграти Дениса Чесановського. А на 56 хвилині футболісти «Буковини» збільшили свою перевагу у рахункові. Кутовий виконав Ігор Бойчук, а захисник Роман Шафоростов влучно пробив головою – 2:0. 

Невдовзі вдало зіграв голкіпер господарів Денис Чесановський, який ліквідував загрозу після удару головою Вадима Хохлова. Запам’ятався також «постріл» ще одного гравця «Ниви-В» Сергія Андрєєва – м’яч зачепив поперечину воріт «Буковини» та залишив межі поля. А під завісу матчу дубль оформив Євген Немтінов. Півзахисник «Буковини» втік від гравців вінницької команди (Тимофій Брижчука та Роман Гудак) та вразив ворота гостей. Перемога «Буковини» з рахунком 3:0. 

ФСК “Буковина”


Віктор Мглинець: «Вважаю, що наша перемога – заслужена».

            «Вважаю, що наша перемога – заслужена. Це, насамперед, і радує. Десь вже вимальовується якась картинка. Це, звісно, приємно, однак ще накульгує реалізація. Є також якась невпевненість у хлопців. Гадаю, що усе це можна виправити. Найголовніше те, що команда показала: вона може грати. Нам треба стабілізувати гру для того, щоби у будь-якій ситуації грати так, як ми граємо.

Вінницька команда намагалася пресингувати, однак ми не змінили свою тактику – виходили через пас. У нас це виходило непогано. У першому таймі треба було забивати два м’ячі. Тоді нам було би трохи простіше у другій половині зустрічі. Звісно, що я задоволений результатом», – зауважив Віктор Мглинець. 

ФСК “Буковина”

 

ВІДЕООГЛЯД: