</div>
			<div class=

Скала (Стрий) – Буковина (Чернівці) – 0:3 (0:2)

skala_buko_off

Суперником чернівецької “Буковини” у шостому турі став колектив “Скала” (Стрий), який добре знайомий нашим землякам за протистояннями у другій лізі.

27 серпня. Стрий. Стадіон “Сокіл”. 1300 глядачів.

“Скала”: Герич, Бондаренко, Максимович, Скакун (Шваб, 40), Клименко, Білала, Цюцюра, Стасюк, Білоус, Квич (Пришнівський, 46), Кміть (Боровик, 46). Запасні: Білик, Стасишин, Антонів, Бровко.Головний тренер – Василь Малик.

“Буковина”: Філіпенко, Тєрєхов, Найко, Темерівський, Перін (Бугай, 71), Немтінов, Скоблов (Дорош, 73), Сніжко, Раца, Бойчук, Сивка (Осадчий, 83). Запасні: Чернобай, Жовтюк, Луцюк, Дацюк. Головний тренер – Сергій Шищенко.

Голи: Темерівський (20), Раца (45+2), Немтінов (81).

Попередження: Максимович (54), Перін (68)

Арбітр – Деревінський (Київ), асистенти арбітра – Марченко (Чернігів), Яковлєв (Київ), четвертий арбітр – Кальонов (Львів), спостерігач арбітражу – Павленко (Вінниця).

Суперником чернівецької “Буковини” у шостому турі став колектив “Скала” (Стрий), який добре знайомий нашим землякам за протистояннями у другій лізі. Вже на 5 хвилині гри підопічні Василя Малика мали шанс вразити ворота суперника. На щастя, Тарас Максимович у ворота “Буковини” не влучив. Через 5 хвилин чудовий шанс “розписатися” у воротах господарів мав Сергій Раца. На “постріл” Сергія зреагував голкіпер стрийської команди Роман Герич.

А на 20 хвилині зустрічі підопічні Сергія Шищенка провели результативну атаку. Наш півзахисник Тарас Сивка віддав пас на капітана “Буковини” Олександра Темерівського. Захисник, який опинився у межах карного майданчика, завдав влучного удару у лівий від голкіпера Романа Герича кут воріт. За десять хвилин до завершення основного часу першого тайму воротам нашої команди загрожував Олег Квич, який не зміг влучити у “рамку” буковинців. А під завісу першого тайму буковинці збільшили свою перевагу в рахунку. Тарас Сивка вдало виконав штрафний, а Сергій Раца забив свій перший гол на професійному рівні.

Відзначимо також момент, який створили гравці “Буковини” на 70 хвилині зустрічі. Півзахисник Дмитро Скоблов майстерно закинув шкіряну кулю у штрафний майданчик суперника, однак Тарас Сивка влучити у ворота не зміг. А на 81 хвилині гри третій гол у матчі забив Євген Немтінов.

“Буковина” здобула перемогу з рахунком 3:0. Тепер на підопічних Сергія Шищенка очікує домашній матч з колективом “Гірник – Спорт” (Горишні Плавні), який відбудеться 3 вересня.

Сергій Шищенко: “Перемога над “Скалою” – перший крок до наших здобутків”

Сергій Шищенко

Головний тренер ФСК “Буковина” Сергій Шищенко прокоментував перемогу нашої команди у виїзному матчі зі “Скалою” (3:0).

– Була хороша гра. Ми знали, що “Скала” діятиме від оборони та гратиме на контратаках. Команди обмінялися небезпечними моментами, однак ми контролювали гру. Свою перевагу ми зуміли втілити у два голи. Звісно, що налаштовував хлопців не розслаблятися, однак “Скала” перебудувалася та розпочала діяти у два нападника. Гравці суперника розпочали діяти мобільно та агресивно. Нам допомогло те, що “Скала” залишилася у меншості. Це позитивно подіяло на наших гравців у психологічному плані. Згодом господарі залишилися ще без одного гравця. Ми ж забили третій гол та здобули переконливу перемогу.

Хочу привітати наших вболівальників із довгоочікуваним успіхом. Зрозуміло, що перемога над “Скалою” – це лише перший крок до наших здобутків. Дякую тим, хто постійно підтримує нас. Перемога над “Скалою” – надважлива для нашої команди. Вітаю також нашого півзахисника Євгена Немтінова із поповненням у родині.

– З яких причин не зіграв у сьогоднішньому матчі захисник Ігор Носарєв ?

– На жаль, Ігор захворів і не зміг допомогти нам у поєдинкові зі “Скалою”.

– У матчі зі “Скалою” у складі нашої команди дебютував нападник Владислав Бугай. Як оцінюєте його гру ?

– Владислав – перспективний футболіст. Звісно, що він десь переживав, бо проводив перший матч на такому рівні. Вважаю, що дебютант зіграв нормально. Сподіваюся, що Владислав прогресуватиме у нашій команді.