Skip to main content

Один матч з історії – “Уралмаш вибув з боротьби”

omi_2016-02-22

Продовження нашої рубрики “Один матч з історії”, сьогодні у нас звіт з другої частини фінального турніру за право виходу до першої ліги ссср, у Свердловську місцева команда “Уралмаш” приймала нашу “Буковину”. Матч з “Буковиною” був останнім для “Уралмашу” в перехідному турнірі. Всі ігри свердловчани провели вкрай невдало і вибули з боротьби. А суперництво за путівку в першу лігу продовжують  вести “Буковина” та воронезький “Факел”.

“Уралмаш” (Свердловськ) – “Буковина” (Чернівці) – 0:2

“Уралмаш”: В.Буфалов, М.Стаїн, О.Юшков, Д.Устюжаніков, М.Кузнєцов, М.Галікамов, О.Веретенников (С.Макаров, 46хв), М.Агапов (В. Онучік, 51хв.), В.Ковальов (О. Калашников, 60хв.), М. Сергеєв, О.Адреєв (Ю.Матвеєв, 51хв.).

“Буковина”: М.Чеботар, Ю.Кошкін, Ю.Черенков, В.Сарафінчан, Ю.Махиня, О.Бобарико, Ю.Шелепницький, В.Будник (О.Бурчак, 77хв.), В.Олійник (К.Мінгазов, 75хв.), В.Мглинець, А. Гузієнко.

Голи: В. Олійник(74хв.), А. Гузієнко(78хв.).

Судді: В.Шароян (м.Октемберян), Р.Рагімов (м. Баку), І.Ованесян (м. Єреван).

 

“Уралмаш” вкрай невдало виступав у перехідному турнірі і не випадково на матч з “Буковиною”, що був останнім для свердловчан у фінальній пульці, зібралося не більше ста глядачів. Гра проходила у холодну погоду, на промерзлому полі. Мало цікавого було в першому таймі цієї зустрічі. Футболісти обох команд діяли в невисокому темпі, приділяючи основну увагу обороні. Практично всі атаки згасали ще на далеких підступах до воріт.

Після перерви картина на полі змінилася. Гравці “Буковини” помітно подали у швидкості. І одразу захисні лінії господарів поля почали виникати вільні зони, куди вривалися нападаючі гостей. Особливо багато клопотів завдав свердловчанам наполегливий В.Мглинець, який постійно переміщався, активно грав на фланзі, виходив на ударні позиції.

На 60-й хвилині швидку комбінацію чернівчан захисник “Уралмашу” М. Кузнєцов перервав у своєму штрафному майданчику недозволеним прийомом. Не вагаючись арбітр призначив у ворота свердловчан цілком заслушене пенальті. Однак захисник “Буковини”, В. Сарафінчан пробив несильно, і голкіпер “Уралмашу” В. Буфалов зумів парирувати м’яч.

Невдача не засмутила гостей. Навпаки, вони ще більше посилили натиск на ворота господарів поля. Гол, як кажуть, назрівав. Свердловчан все частіше стали помилятися в елементарних ситуаціях. Одну з таких похибок вміло використав форвард чернівчан В. Олійник, який стрімко увірвався у штрафний майданчик свердловчан і відкрив рахунок.

Після цього господарі поля майже припинили активні дії й остаточно змирилися з поразкою. Другий гол у їх ворота забив у звичному для себе стилі нападаючий гостей А. Гузієнко. Він вчасно вийшов на точну передачу Ю.Махині й ударом голови заслав м’яч у сітку.

Матч з “Буковиною” був останнім для “Уралмашу” в перехідному турнірі. Всі ігри свердловчани провели вкрай невдало і вибули з боротьби. А суперництво за путівку в першу лігу продовжують  вести “Буковина” та воронезький “Факел”.