Skip to main content

Один матч з історії – “На рівних з фаворитом”

omi_2016-03-21

Вже скоро стартує початок весняної частини чемпіонату України з футболу серед колективів 2-ї ліги сезону 2015/2016. Наш клуб активної до неї готується на зборах у Закарпатті. Надіємось, що свіже повітря та вдалі тренування нададуть нашому колективу наснагу не тільки наздогнати лідера першості, а й поборотись за золоті медалі. А поки що наша понеділкова рубрика “Один матч з історії”, матч між Буковиною та “Ротор” (Волгоград).

“Буковина” (Чернівці) – “Ротор” (Волгоград). 1:1 (0:1). Чернівці, Стадіон “Буковина”. 17 травня. 14 градусів. 14000 глядачів.

“Буковина”: Крапивкін, Сарафінчан, Войтюк, Литвин, Кисляков, Задорожняк (Бондарчук, 10, Крячик,46), Федоров, Гій, Королянчук, Алістаров, Мглнинець (Іванов,80).

“Ротор”: Клейменов, Федоровський, Ледяхов, Бурлаченко, Зверєв, Меншиков(Полстянов,40), Тройнін, Стогов, петренко, Гудименко (Геращенко,69), Ілялетдінов.

Голи: Зверєв (38), Алістаров (78, п).

Судді: Горін (Кишинів), кузьмін, Батраков (москва).

Один матч з історії – “Не вистачило місця на табло..”

Обидві команди не зуміли виставити найсильніші склади. У “Буковині”  травмовані Будник, Махиня і Циткін. У складі гостей не було Калитвінцева, котрий на думку головного тренера команди Колтуна, вже давно визрів для збірної країни. На початку матчу лазарет чернівчан поповнив Задорожняк, котрий відчув різкий біль у попереку. Це була серйозна втрата, оскільки саме активні дії Задорожняка дозволили господарям провести кілька гострих атака у дебюті матчу.

Бондарук, котрий замінив травмованого, не вписався в команді дії і другий тайм дивився з лави запасних. Значно продуктивніше діяв Крячик. Він сміливо ставав до боротьби з фізично міцними захисниками суперника, змусивши їх забути про допомогу нападаючим. Це було дуже важливо, бо в першому таймі гості атакували великими силами і диктували умови. Вони заслужено вийшли вперед, коли Зверєв технічним обвідним ударом узяв ворота Крапивкіна.

Господарі перехопили ініціативу лише в середині другого тайму, коли півзахисники “Ротора” помітно зменшили оберти. І закономірно, що пенальті заробив Крячик. Своїми діями проти одного з фаворитів турніру “Буковина” довела, що займає високе місце не випадково.

В. Михайлов, спеціальний кореспондент “Спортивної газети”.