CqQRcNeHAv

Історія Буковинського футболу – “Почесна нічия”

В день всенародного свята возз’єднання українського народу на стадіоні «Динамо» відбувся один з найцікавіших футбольних матчів сезону. Чернівецькі динамівці зустрічались з київським «Динамо», однією з ведучих команд радянського союзу, яка бере участь в розіграші першості срср серед команд майстрів першої групи. У гостей грали майстри спорту – воротар Зубрицький, захисники Лерман і Жиган та інші відомі любителям футболу ігроки – центр нападу Дашков, нападаючі Жилін, Щанов, півзахисники Гаврилюк, Принц. Чернівецька команда виступала в оновленому складі, серед якого переважала молодь.

Вже перші хвилини гри приносять успіх киянам – ударом в правий куток воріт Дашков відкриває рахунок. Але поступово чернівчани захоплюють ініціативу і раз у раз примушують воротаря Зубрицького вступати в гру.

33 хвилина. Чернівчани нестримно наближаються з м’ячем до штрафної площадки гостей. Воротар вибігає вперед, але невдало. Пробитий чернівчанином Ганчуковим м’яч ударяється в київського захисника і рикошетом входить у ворота. 1:1.

Після перерви темп гри посилюється ще більше. На 15-й хвилині господарі поля подають кутовий удар і чернівчанин Ганзе у напрочуд красивому стрибку головою направляє м’яч у ворота через Зубрицького 2:1.

Намагаючись уникнути поразки, кияни докладають всіх зусиль, щоб забити гол. Завершуючи одну з атак, центр нападу Дашков на 26-й хвилині зрівнює рахунок. До кінця матчу жодній з команд не вдалось цей рахунок змінити.  у грі з серйозним і досвідченим противником, чернівчани добились почесної нічиєї. Цей результат показує, що зміни в складі команди дали позитивні наслідки. Якщо в команді й надалі будуть уміло виховувати, висувати молодь, динамівці зуміють добитися непоганих результатів, стануть здібним спортивним колективом.