</div>
			<div class=

Буковина (Чернівці) – Десна (Чернігів) – 0:1 (0:1)

буко_десна

Після серії виїзних матчів чернівецька «Буковина» у п’ятому турі першості України приймала команду «Десна» (Чернігів). Думається, що цього сезону підопічні Олександра Рябоконя перебуватимуть серед лідерів першої ліги, однак наша команда гідно протидіяла сильному суперникові.

19 серпня. Чернівці. КСОП “Буковина”. 2519 глядачів.

Арбітр – Шурман (Вишневе, Київська область), асистенти арбітра – Білорус (Черкаси), Шланчак (Городище, Черкаська область), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Лемех (Львів).

“Буковина”: Філіпенко, Носарєв, Тєрєхов, Темерівський, Перін (Дацюк, 68), Немтінов, Скоблов, Сніжко, Раца, Бойчук, Сивка (Найко, 90+1). Запасні: Чернобай, Луцюк, Осадчий, Шишигін, Дорош. Головний тренер – Сергій Шищенко.

“Десна”: Шевченко, Максименко, Мельник, Фаворов, Чорноморець, Коберідзе, Мостовий, Чепурненко, Банасевич (Філіппов, 71), Бовтрук (Картушов, 62), Грищенко (Щедраков, 80). Запасні: Мелашенко, Галенков, Солдат, Волков. Головний тренер – Олександр Рябоконь.

Гол: Чепурненко (29).

Незабитий пенальті: Перін (12).

Попередження: Скоблов (48), Тєрєхов (68), Темерівський (86), Мостовий (86).

Вже на 6 хвилині матчу удару по «рамці» гостей завдавав Тарас Сивка, однак м’яч забрав голкіпер «Десни» Олег Шевченко. Через п’ять хвилин той же Тарас Сивка заробив пенальті. Вирок арбітра виконував Юрій Перін. На жаль, м’яч після удару з одинадцятиметрової позначки влучив у стійку воріт суперника. А на 29 хвилині зустрічі фантастичний удар вийшов у гравця «Десни» Євгена Чепурненка. Шкіряна куля від стійки влетіла у сітку воріт «Буковини».

Звісно, що підопічні Сергія Шищенка прагнули зрівняти результат. У другому таймі на ударну позицію виходили Тарас Сивка, Дмитро Скоблов та Сергій Раца, однак м’яч у воротах суперника так і не опинився. Той же Сергій Раца під завісу зустрічі міг принести «Буковині» нічию. На удар Сергія головою зреагував голкіпер «Десни» Олег Шевченко, який перевів м’яча на кутовий.

«Буковина» поступилася з рахунком 0:1. Сподіваємося, що наступного туру підопічні Сергія Шищенка, які демонструють пристойний футбол, зможуть здобути очки у виїзному матчі зі стрийською «Скалою». Цей матч відбудеться 27 серпня.

Сергій Шищенко: «Я вірю у своїх гравців»

Сергій Шищенко

Головний тренер ФСК «Буковина» Сергій Шищенко проаналізував гру нашої команди у домашньому матчі проти чернігівської «Десни».

– Мене знову можуть критикувати за ті слова, що я скажу, однак вважаю: ми показували хорошу гру, демонстрували пристойний футбол. Ми володіли ініціативою та повністю контролювали гру. Нам, на жаль, трохи не вистачає класу та завершення в атакувальних діях. Зрештою, ми грали з хорошою командою. А якщо такий колектив, особливо у другому таймі, грає проти тебе у десять чоловік позаду, то, напевно, наша команда чогось варта. Нас поважають і, напевно, десь бояться.

Вважаю, що ми провели хорошу гру. На жаль, ми не досягли результату. Повторюся: десь нам не вистачає майстерності, класу. І все ж, я вважаю, що ми перебуваємо на правильному шляху. Ми правильно працюємо та, так би мовити, ставимо гру. Ми правильно доносимо до футболістів те, що хочемо від них бачити. А гравці це роблять. Я вірю у своїх гравців. У нас буде результат.

Я не та людина, яка хоче бачити незрозумілий футбол на кшталт «бий-біжи»: щоби футболісти не знали, що робити на полі, однак досягати результату. Можна досягти результату, однак це лише 1-2 гри. А далі – нічого не буде. Буде лише прірва. Я дуже радий, що ми поставили гру команди та граємо у футбол. Я вірю, що результат прийде. Зі своїми помічниками я йтиму до кінця. Незважаючи на те, що говоритимуть, ми не зійдемо з обраного шляху.

– Коли можна очікувати повернення на поле травмованого захисника Тимура Рустамова ? Як почуває себе Роман Дорош, який зазнав травми у попередньому матчі з «Аванагардом», а у сьогоднішній грі перебував у запасі ?

-Тимур, на жаль, ще травмований. Його турбує травма. На жаль, у Рустамова сталася повторна травма. Роман Дорош – здоровий. Коли ми програвали у ході зустрічі, то думали про те, як підсилювати гру. Ми перебудувалися у три захисника та висунули вперед Артема Тєрєхова, а потім вирішили використати Володимира Найка. Ми, напевно, вже трохи збилися на навалу, однак нічого не залишилося робити: треба було рятувати матч. Рішення про те, що Роман Дорош не вийде на поле прийняли через тактичні міркування.