Skip to main content

Перший турнір ГО “Об’єднання Фанатів Буковини” з футболу.

Y_Z67DRJmZI

 

Цьогоріч ми створили громадську організацію “Об’єднання Фанатів Буковини”, та провели перший турнір з футболу між фанатами. На жаль організація та проведення бажало кращого, але було отримано досвід та в наступні роки буде краще.Надіємось, що турнір стане щорічним і буде проводитись в останню неділю року. Нижче пропоную ознайомитись зі звітом а також декілька фото.:

В останню неділю цього року відбувся турнір серед Фанатів Буковини. Організовувалося все в останні дні перед турніром, можна сказати навіть в останні години. Хочемо подякувати керівництву ФСК «Буковина», а саме президенту Гринюку Сергію Миколайовичу, за надання призового фонду для турніру. Також висловлюємо подяку другу “Тополю” за організацію майданчику для ігор. Надіємось, що турнір стане щорічним і буде проводитись в останню неділю року. Тепер в деталях про сам турнір.

В першу чергу нам пощастило з погодою, день був сонячним і безхмарним, що сприяло справжньому «голепаду» в матчах турніру, але про все по порядку.                            Участь взяло 8-м команд: Сокіл, Brave Lads, Brave Kids, Doctor Crew, Stafford’s firm, Buko Falcons, B.C.G. та Макс team, які були розділені жеребкуванням на дві групи.

В групу «А» потрапили Buko Falcons, B.C.G., Brave Lads та Stafford’s firm. Інтрига виходу з групи збереглась аж до останнього матчу, які між собою розіграли Brave Lads та B.C.G.. Команда Stafford’s firm не вийшла на останній матч, це дозволило Buko Falcons вийти в півфінал вже після другого туру та забронювати за собою першу сходинку в групі.

 

Група “А”

group_A

1 тур.
“Brave Lads” 8 – 0 “Stafford’s firm”
“Б.К.Г.” 1 – 9 “Buko Falcons”
2 тур.
“Brave Lads” 1 – 1 “Buko Falcons”
“Б.К.Г.” 5 – 4 “Stafford’s firm”
3 тур.
“Brave Lads” 3 – 5 “Б.К.Г.”
“Buko Falcons” + – “Stafford’s firm”

В групу «Б» потрапили відповідно Сокіл, Brave Kids, Doctor Crew, Макс team. Перше місце в групі за собою забронювала команда Сокіл, що перемогла в двох матчах і один раз поступилась. За друге місце у групі боролися команди Макс team та Doctor Crew. Рахунок матчу 2:2 дозволив команді Doctor Crew вийти в півфінал.

група “Б”

group_B

1 тур.
“Doctor Crew” 4 – 1 “Brave Kids”
“Макс team” 3 – 9 “Сокіл”
2 тур.
“Doctor Crew” 2 – 7 “Сокіл”
“Макс team” 3 – 2 “Brave Kids”
3 тур.
“Doctor Crew” 2 – 2 “Макс team”
“Brave Kids” 6 – 2 “Сокіл”

В першому півфіналі зустрічались між собою Buko Falcons та Doctor Crew, нажаль команда Doctor Crew через брак майстерності та кадрів не змогла довго опиратись супернику, що і вплинуло на результат матчу. Гра закінчилася розгромною поразкою 8:2 на користь Buko Falcons.

В другому півфіналі зустрічались B.C.G. та Сокіл. Матч був цікавий та напружений в усіх аспектах та закінчився з рахунком 3:5 на користь Сокола.

У фіналі турніру зійшлись команди Buko Falcons та Сокіл, які подарували нечисленним глядачам цікаву та безкомпромісну боротьбу на ігровому майданчику. Матч завершився з рахунком 2:5 на користь Сокола, який і став чемпіоном турніру, що не стало несподіванкою, враховуючи їх професійний рівень підготовки.

Отже, переможцем першого турніру стала команда Сокіл, друге місце зайняла команда Buko Falcons та третє місце поділили між собою Doctor Crew та B.C.G..

Фото тут