CqQRcNeHAv

Один матч з історії – “Впевнений крок Буковини”

22 червня 1968 року.  «БУКОВИНА» ЧЕРНІВЦІ  —  «ТРУБНИК» НІКОПОЛЬ  —  4:1

ГОЛИ: 1:0 Анатолій Рабич, 1:1 Анатолій Родін, 2:1 Іван Пинзар, 3:1 Сергій Горшунов, 4:1 Володимир Воронюк.

ВПЕВНЕНИЙ КРОК «БУКОВИНИ»

В шістнадцятому турі чернівчани з великим рахунком (4:1) здобули перемогу над нікопольським «Трубником».

Судячи по дебюту суботнього матчу, важко було сподіватися, що болільники побачать аж п’ять голів. Гості «Буковини», де особливою активністю і вдумливою грою виділявся досвідчений Родін, грали спокійно й урівноважено. Вони, головним чином, розраховували на свої стрімкі контратаки.

А що ж «Буковина»? Господарі поля спочатку ніяк не могли нав’язати «свою гру»: швидку, з кинджальними проходами по флангах і небезпечними прострілами вздовж воріт.

Рахунок було відкрито досить несподівано. Воротар «Трубника» Онищенко помилився при прийомі навісного м’яча, і захисник «Буковини» Рабич забив гол. На більше господарі поля в перші 45 хвилин не спромоглися.

Зразу ж після перерви центральний нападаючий «Трубника» Родін, колишній гравець донецького «Шахтаря», метрів з шістнадцяти забиває красивий гол – 1:1.

Чернівчани проводять вдалу заміну. Замість Мельника на поле вийшов Горшунов. Гра жвавішає, дії гравців «Буковини» стають впевненішими і більш злагодженими. Незабаром Пинзар забиває другий гол. Досягши цього успіху, нападаючі «Буковини» не заспокоїлись. І ось уже Горшунов посилає у ворота гостей третій м’яч. Крапку над «і» в цьому матчі поставив Володимир Воронюк – 4:1. Переможний для «Буковини» рахунок так і не змінився до кінця зустрічі.

Отже, тепер «Буковина» набрала 26 очок (десять перемог, шість нічиїх і жодної поразки), при чудовому співвідношенні м’ячів – 28-8.

Сьогодні наші земляки в товариському матчі поміряються силами з молодіжною збірною СРСР, а через день уже гратимуть на першість країни з якимівським «Колосом» – суперником досить сильним і небезпечним.

П.ШВАБ, позаштатний спортивний оглядач «Радянської Буковини».

На фото: Гостра ситуація біля воріт нікопольського «Трубника». Пинзар забиває гол.

Фото А.Колтунова.  «Радянська Буковина», 25 червня 1968 року.

Матеріал підготував: Віталій Чік