Skip to main content

Один матч з історії – “Отак би й на виїзді”

omi_2016-02-15

Сьогодні у нас продовжується публікуватись рубрика “Один матч з історії” та звіти з матчі фінальної частини за право виходу до першої ліги СССР сезону 1988. Сьогоднішній звіт з другого домашнього матчу проти команди “Факел” (Воронеж). Кількість охочих побачити даний матч, мабуть, перевищувала вмістимість стадіону у ДВІЧІ! І наша команда не розчарувала глядачів віддячивши їм перемогою та наблизившись таким самим до омріяної путівки. Інтерес до футболу в Чернівцях підвищився настільки , що переніс чергову репетицію народний артист України Назарій Яремчук Приємного читання.

“Буковина” (Чернівці) – “Факел” (Вороніж) 2:1(1:0). Чернівці. Стадіон “Буковина”. 1 листопада, 4 градуси, 20 000 глядачів.

“Буковина”: Чеботар, Сарафінчан, Бобарико, Махиня, Задорожняк(Кошкін, 88), Шелепницький, Будник(Походзило, 79), Гій(Черенков, 59),  Олійник, Гузієнко, Мглинець(Бурчак, 85).

“Факел”: Перескоков, Корольов, Комаров, Карпенко, Мхітарян, Ігумін, Колесников, Минаєв(Щербаков, 78), Пимушин, Савельєв(Муханов, 65), Сосулін.

Судді: О. Богомазов (Фрунзе), В. Агєєв (Кустанай), О.Кулаков (Алма-Ата).

Голи: Гузієнко(28), Будник(48), Пимушин(55).

Попередження: Мхітарян.

 

Лише кожен другий з бажаючих зумів потрапити на стадіон. Інтерес до футболу в Чернівцях підвищився настільки , що переніс чергову репетицію народний артист України Назарій Яремчук. Не боячись зірвати голос у прохолодну погоду, співак бурхливо підтримував своїх земляків. І “Буковина” у порівнянні з попереднім матчем з “Уралмашем” показала значно змістовнішу гру.

А перед початком поєдинку добре знаний фахівець з переправи команд з нижчих ліг у вищі А. Полосін, який кілька тижнів тому очолив “Факел”, сказав, що його підопічних задовольнить нічия. Й відразу додав,  що “Факел” не відсиджуватиметься в обороні.

Гості сподобалися мобільністю, зіграністю, вмінням своєчасним пасом загострити ситуацію біля воріт суперника. Буковинці лише завдяки надійній підстраховці й самовідданості гасили небезпечні контратаки воронежців. Лише раз вони в своєму штрафному майданчику “загубили” Пимушина і той спокійно забив гол.

Щоправда, на той час чернівецькі футболісти вже вели в рахунку з перевагою в два м’ячі. Спочатку в характерному для себе стилі Гузієнко влучно пробив у падінні головою, а потім майстерно зіграв Будник. Перебуваючи під гострим кутом до воріт, він технічно підкрутив м’яч у дальній кут.

Віддаючи належне націленості чернівчан на перемогу, побажаємо їм такої ж бойовитості в матчах на виїзді.

М. Васильєв, Чернівці(телефоном).