CqQRcNeHAv

Один матч з історії – “Дубль Платона приніс перемогу Буковині”

Понеділок розпочинається не з кави, а з нашої щотижневої рубрики “Один матч з історії”. Сьогодні у нас звіт з матчу сезону 2012/2013, домашній поєдинок з кримським клубом “Кримтеплиця” (Молодіжне), який на той час досить вдало виступав в першості. Примітимо, що в той час за Кримтеплицю виступали такі футболісти, які згодом захищали і кольори чернівецької “Буковини”, а саме: Новотрясов, Дитятьєв та наш місцевий вихованець Палагнюк.

“Буковина” (Чернівці) – “Кримтеплиця” (Молодіжне) – 2:1 (1:0). 6 вересня. Чернівці, СОУ “Буковина”. 3000 глядачів.

“Буковина”: Когут, Аблітаров, Керчу, Савін, Гунчак, Зозуля, Дорош, Бровченко(Найко, 77), Сантрапинських, Маковійчук(Ушаков,83), Платон(Якименко,75). Запасні: Тукач, Ятленко, Вечтомов, Моісеєнко. Головний трене – Вадим Заяць.

“Кримтеплиця”: Базилевич, Луценко, Дитятьєв, Симончук(Мельник,70), Романенко, Новотрясов, Бідловський, Саранчуков(Цой,84), Зейналов, Палагнюк(Зубко,78), Карамушка. Запасні: Радь, Мемешев, Абляметов. Головний тренер – Сергій Шевцов.

Голи: Платон(28,59), Зейналов(88).

Попередження: Карамушка(36), Зейналов(52), Луценко(65), Платон(66), Мельник(76), Дитятьєв(89), Якименко(90+4).

Чергову перемогу в першоліговій футбольній першості здобула чернівецька “Буковина”. Здолавши в рамках 9-го туру свого принципового суперника “Кримтеплиця”, наші земляки за набраними за набраними очками піднялися на другу сходинку в турнірній таблиці змагань. Справжнім героєм матчу став Руслан Платон, який після 12-річної перерви повернувся у рідну команду.

Перший гол у матчі наш “новий-старий” бомбардир записав на свій рахунок на 28-й хвилині. Керчу здійснив прорив по лівому флангу, обіграв двох суперників і скинув м’яч під удар Бровченку. Базилевич впорався з “пострілом” нашого хавбека, однак відбив шкіряну кулю невдало, чим блискавично скористався Платон, який першим з’явився на добиванні, – 1:0.

Один матч з історії – “Сезон відкрито переможним рахунком”

Один матч з історії – “Впевнений крок Буковини”

На 59-й хвилині Платон вдруге проявив свою футбольну мудрість. Руслан після неймовірного пасу Сантрапинських (зовнішньою стороною стопи) спочатку з легкістю обіграв голкіпера гостей, котрий необачно вибіг зі своїх володінь на перехоплення, а потім з такою ж холоднокровністю відправив м’яч у ближній кут повз двох захисників, які намагалися підстрахувати свого воротаря, – 2:0.

Після другого голу буковинці дещо розслабилися, вирішивши, що справу вже зроблено. За що і поплатилися під завісу зустрічі. Зейналов на 88-й хвилині точним ударом, метрів з п’ятнадцяти, ввігнав м’яч у дальню “шістку” – без шансів для Когута (1:2). А вже в компенсований час “Кримтеплиця” взагалі могла залишити буковинських уболівальників без перемоги. На щастя, Симончук не зміг скористатися помилковою Когута на виході, пробивши вище порожніх воріт.

У підсумку, незважаючи на нервові заключені хвилини, – цілком заслужена перемога чернівчан, котрі за моментами і, головне, за якістю гри суттєво переважали команди з Молодіжного.