Skip to main content

Один матч з історії – “Буковина тріумфує!”

omi_003

Продовжуємо нашу рубрику “Один матч з історії”, сьогодні представимо Вам звіт, який був надрукований в газеті “Чернівці” №20(1123) від 17.05.2012р.  Сезон 2011/2012, центральний матч 31 туру між чернівецькою “Буковиною” та запорізьким “Металургом”. До кінця чемпіонату запорожці боролись за другу путівку до УПЛ із севастополем. Але знаючи як наша команда грає у себе вдома, очікувати легкої прогулянки для гравців металурга не можна було.

Справжнє футбольне свято подарувала нам чернівецька “Буковина”, перемігши запорізький “Металург” у центральному матчі 31 туру першолігової першості України з футболу.

“Буковина” після чотирьох невдалих поєдинків зуміла зібратися із силами і дати справжній бій команді, яка ще в минулому сезоні грала в Прем’єр-лізі, а нині разом із севастополем бореться за другу путівку у Вищу лігу. Приємно, що звитягу нашої  команди змогли побачити вболівальники усієї країни, адже матч, який відбувся у Чернівцях, транслював у прямому ефірі телеканал “Футбол”.

Матч для “Буковини” розпочався якнайкраще. Ще не встигли всі вболівальники зайняти свої місця, як рахунок  у матчі вже було відкрито. Євген Сантрапинських на дальній штанзі замкнув простріл Антона Крамара з правого флангу – 1:0. Здавалося б, у відповідь “Металург” понесеться всією командою відіграватись, проте швидкий гол так шокував гостей, що аж до 31-ї хвилини матчу вони не створили жодного, по-справжньому небезпечного моменту біля воріт чернівчан. Хоча і “Буковина” мала кілька нагод збільшити рахунок на табло, одна з яких закінчилась повторним взяттям воріт металургів. Спочатку на 25-й хвилині Гунчаку не вистачило майстерності, щоби спрямувати м’яч у ворота після подачі кутового. Однак те, що не вдалося Гунчаку, зробив Сергій Басов. На 31-й хвилині буковинський захисник у своєму “коронному” стилі, після подачі кутового, виграв верхову дуель і прицільним ударом відправив шкіряну кулю у дальній кур(2:0).

Другий гол трішки розслабив “Буковину”, за що протягом наступних трьох хвилин вона і поплатилась. На 31-й хвилині Пісоцький, після вивіреної передачі Матяжа, вийшов один на один з воротарем і прицільним ударом відправив м’яч у ворота – 2:1. Через дві хвилини рахунок у матчі став нічийним. Матеус, після подачі з кутового та помилки Мусієнка на виході, головою відправив м’яч в уже порожні ворота – 2:2.

Ще одна неприємна подія сталася за п’ять хвилин до завершення тайму. Степан Маковійчук отримав рецедив старої травми і змушений був достроково завершити гру. Замість нього на поле вийшов Семенюк. І саме йому на пару з Гунчаком, вдалось принести перемогу “Буковині”. На 47-й хвилині чернівецького форварда недозволеним прийомом у своєму карному майданчику зупинив захисник металургів Матеус. За це арбітр без роздумів вказав на 11-метрову позначку. Удар з точки чітко реалізував кращий бомбардир нашої команди Руслан Гунчак – 3:2. Це вже його десятий гол у сезоні!.

Після цього, попри всі потуги “Металурга” в атаці, рахунок на табло до завершення матчу так і не змінився. Натомість у “Буковини” було ще декілька шансів, аби збільшити рахунок. Проте в одному з епізодів гостей врятував Руденко – після потужного пострілу Гунчака зі штрафного, а в наступних, під час нанесення завершального удару, нашим гравцям бракувало точності.

Наступний свій матч “Буковина” зіграє 20 травня в Ужгороді, де зустрінеться з новоспеченою командою Прем’єр-ліги “Говерлою-Закарпаття”.