Skip to main content

Оболонь – Буковина – 1:0

oboon-buko_03_05_17

3 травня 2017 р. Київ. «Оболонь-Арена». 1000 глядачів.

Арбітр – Бондаренко (Одеса), асистенти арбітра – Дебенко (Івано-Франківськ), Котубей (Виноградів, Закарпатська область), четвертий арбітр – Солов’ян (Київ), спостерігач арбітражу – Латоша (Мелітополь).

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Пінчук, Даценко, Корнєв, Бровченко, Гордійчук (Гурмак, 62), Коваленко, Проневич, Слободян (Шевчук, 72), Єременко (Шевченко, 90+3), Продан. Запасні: Піцан, Ковбаса, Безуглий, Ульянченко. Головний тренер – Олег Мазуренко.

«Буковина»: Мозіль, Тєрєхов, Мироненко (Найко, 78), Темерівський, Бойчук, Покотилюк, Гуськов, Чеботарьов (Бугай, 68), Гудак, Ілюк, Савчук (Мазур, 90+3). Запасні: Леонідов, Раца, Шишигін, Сербул. Головний тренер – Олег Ратій.

Гол: Бойчук (87, автогол).

Попередження: Ілюк (19), Покотилюк (40). 

Суперником «Буковини» у виїзному матчі 28 – го туру першолвгової першості України стали гравці столичної команди «Оболонь-Бровар». У перші хвилини зустрічі більше атакували підопічні Олега Ратія. Спочатку досвідчений Андрій Корнєв заблокував удар Олександра Гуськова, а згодом після «пострілу» Сергія Чеботарьова м’яч пройшов поруч зі стійкою. Згодом Сергій Савчук віддав передачу на Максима Ілюка, який, на жаль, завдати удару по «рамці» господарів не зміг. 

На 22 хвилині зустрічі шанс відзначитися мали гравці столичної команди. Удару гравцеві господарів Василеві Продану забракло влучності. А через тринадцять хвилин на удар екс – футболіста «Буковини» Юрія Бровченка зреагував Олег Мозіль. Не зміг, на жаль, відзначитися і гравець чернівецької команди Сергій Савчук, який завдавав удару головою з близької відстані. 

На початку другого тайму воротам господарів загрожував Олександр Темерівський, однак м’яч опинився у руках голкіпера столичної команди Назара Федорівського. А на 54 хвилині простріл вздовж воріт «Буковини» зробив Дмитро Єременко, а у Максима Покотилюка вийшов удар по власним воротам. На щастя, Олегові Мозілю вдалося ліквідувати небезпеку. А вже через чотири хвилини господарів від голу врятував Назар Федорівський, який спромігся зреагувати на удар головою Ігоря Бойчука. На 73 хвилині гри Назар знову виручив свою команду. Страж воріт «пивоварів» перевів м’яча на кутовий після «пострілу» зі штрафного Олександра Темерівського. 

 Наприкінці зустрічі м’яч, на жаль, опинився у воротах «Буковини». Антон Шевчук пройшов по лівому флангу та зробив простріл на Василя Продана, а буковинець Ігор Бойчук відправив м’яча у … власні ворота. Під завісу гри небезпечний штрафний виконував Артем Тєрєхов, однак зрівняти результат гравцям нашої команди не вдалося.

ФСК “Буковина”


Олег Ратій: «Наша команда грала у комбінаційний футбол»

Післяматчевий коментар наставника «Буковини» Олега Ратія.

«Вболівальники усе бачили. Наша команда домінувала та грала у комбінаційний футбол. У першому таймі ми мали достатньо моментів. У другому таймі стало трохи гірше, бо команда «Оболонь» використовувала довгі передачі, а ми не маємо багато високих футболістів. Ви бачили, що центральний захисник (Роман Мироненко – авт.) отримав травму. Ми випустили високого гравця. Тому що гра пішла, так би мовити, у навалу. Хотіли забезпечити позаду порядок.

Добре вибігали в атаку, однак, на жаль, рівень наших футболістів на сьогодні такий, що ми не можемо забити гол. Я про це казав на початку весняної частини чемпіонату. У нас, на жаль, таке відбувається і далі. Ми не використовуємо багато моментів та пропускаємо необов’язковий гол у власні ворота»,- сказав Олег Ратій.

  

ВІДЕООГЛЯД: