Skip to main content

МФК Миколаїв – Буковина – 3:1

niko_buko_13_05_17

13 травня 2017 р. Миколаїв. Центральний міський стадіон. 500 глядачів.

Арбітр – Козиряцький (Запоріжжя), асистенти арбітра – Оганєсян (Луганськ), Рибченко (Запоріжжя), четвертий арбітр – Мамчур (Миколаївська область), спостерігач арбітражу – Данєвич (Київ).

МФК «Миколаїв» : Майборода, Сартіна, Павлов, Ляшевський, Буличев, Бессалов, Алексанов, Куценко (Морозов, 87), Ковальов, Берко, Моріс (Батюшин, 58). Запасні: Чумак, Дударенко, Момот, Кулішенко. Головний тренер – Руслан Забранський.

«Буковина» : Мозіль, Тєрєхов, Мироненко, Темерівський (Раца, 33), Бойчук, Покотилюк, Чеботарьов, Клак, Гудак, Гуськов, Савчук (Бугай, 63). Запасні: Леонідов, Жовтюк, Мазур, Шищигін, Сніжко. Головний тренер – Олег Ратій.

Голи: Алексанов (30), Гуськов (65), Берко (76), Сартіна (82).

Попередження: Бойчук (21), Сартіна (78), Павлов (79), Ковальов (89), Ляшевський (90).

Миколаїв на своєму полі переграв Буковину (3: 1) в матчі 30-го туру Першої ліги.

Головний тренер миколаївців Руслан Забранський замінив дискваліфікованого після харківського матчу з Геліосом (0: 2) Кошелюка на Пакоме. Також відбулася заміна в воротах Чумака на Майбороду, а в обороні не знайшлось місця юному Ляшевському, зате до складу повернувся Буличов. Але такою була кадрова ситуація до матчу. На розминці ж травмувався Назаренко і в старті його замінив Ляшевський. Щодо позицій, то він розташувався праворуч, в центрі оборони розмістилися Павлов і Буличов, а Сартіна зайняв звичне місце зліва.

Наставник Буковини Олег Ратій після домашніх 0: 2 від Іллічівця вдався до не менш грунтовного перетасування старту. Жовтюк розташувався на лавці запасних, а Ілюка зовсім не виявилося в заявці. Замість них гру з перших хвилин почали Мироненко і Савчук.

Обидві команди намагалися вкотитися в поєдинок жваво і рішуче. Ковальов відзначився неточним ударом з-за меж штрафного на 3-й хвилині, а на 7-й – Клак з півкола штрафного приклався до м’яча вище воріт. Тут же непогано повз дальній лівий кут воріт Миколаєва пробив Чеботарьов. Незабаром ініціатива на полі остаточно вбралася в біло-сині кольори господарів. На 13-й хвилині лише поперечина врятувала гостей після удару головою у виконанні Берко, а Ковальову добити м’яч у ціль не дозволили захисники.

Команда Руслана Забранського нарощувала своє домінування, і на 28-й хвилині заслужено домоглася успіху. Ковальов зліва пройшов до самої лицьової лінії поля і навісив на протилежний фланг точно на Алексанова. Той пробив головою точно в протихід Мозілю. 1:0.

Через сім хвилин Ковальов міг приплюсувати до результативної передачі гол. Його удар зі штрафного метрів з 25-ти прийшовся точно в нижній кут, але вище всяких похвал зіграв голкіпер Буковини. Виправитися 23-й номер миколаївців міг через секунди. Але знову обранці з Чернівців не дозволили йому прицільно прикластися до сфери на добиванні з меж штрафного.

Лише на останніх хвилинах гості трохи відійшли від тиску з боку суперника, і зусиллями Гуськова (пробив, втім, він неточно) позначили свою атакуючу завзяття. Відповіддю їм став хороший удар від Сартіни, який приніс корабелам кутовий.

Друга половина поєдинку вийшла не менш напруженою і цікавою, ніж перша. Зате вона перевершила перший тайм по голам. Гості відразу після відпочинку постаралися домогтися перелому в матчі і заволодіти перевагою. Гуськов після хорошого рейду по штрафному майданчику Миколаєва пробив практично точно в дальній кут, але не поцілив в нього. Зате на 65-й хвилині 8-й номер чернівчан не схибив. Мети досяг його постріл метрів з 14-ти на завершенні стрімкого випаду команди. 1:1.

Інтрига в матчі відродилася з новою силою. Але вона не протрималася навіть 10 хвилин. На 76-й хвилині гравці Миколаєва вдруге за гру вийшли вперед. Ляшевський далеким вкиданням з-за бокової ввів м’яч в гру. Гості начебто відбилися, але Куценко грамотно зіграв на підборі і навісив в центр на лінію площини воріт. Там Берко з другого поверху пробив головою без шансів на голкіпера Буковини. 2:1.

Забитий м’яч окрилив господарів і додав їм куражу. На хвилі хвацької наснаги вони на 82-й хвилині остаточно зняли всі питання про переможця. Ковальов відправив у штрафний майданчик Сартіну. Той залишив у статистах Гудака і впевнено переграв Мозіля. 3:1 – Миколаїв здобув вкрай важливу з турнірної точки зору перемогу над Буковиною і наздогнав її в таблиці. Не відстають і Суми, а значить, в боротьбі аутсайдерів ліги за виживання все найцікавіше ще попереду. Правда, це не відноситься до Тернополя і Скали. І як тут не згадати, що Скала підвищилася в класі влітку минулого року, завдяки розширенню Першої ліги, а Тернопіль, завдяки йому ж, уникнув пониження в Другу лігу.