Skip to main content

Чорноморець (Одеса) – Буковина (Чернівці) 05.09.2010.Фото+звіт

чо_буко

Звіт зі старого сайту про виїзд жовто-чорний в Одесу на матч проти “Чорноморця” 05.09.2010 року.
Четвертий виїзний матч «Буковини» в цьому сезоні, і команда знов не залишається без підтримки! Єдиний виїзд на південь в теплий період року дав можливість сумістити футбол з відпочинком, тому частина відправилась потягом раніше, але більшість жовто-чороних прибули в неділю вранці, що теж не завадило їм побути на морі, і трохи побачити Одесу.

Знайшовши стадіон – стандартна процедура «кто у вас сдєсь главний.. і т.д.», проте вперше зіткнулсь з тим, що кожний банер треба було розкривати і показувати. Крім того довелось заплатити по 10 грн. за квитки, по причині того, що клуб не подав заявку про можливий приїзд фанів. Вже на самому стадіоні по периметру гостьового розмістились акаби, і при нашій кількості майже на кожного було по одному ). Такої уваги ще не приділяли. Крім того нас фільмували весь матч.

Матч починався досить пізно, в 19-00, але одеський стадіон, на відміну від нашого, оснащений освітленням, і дозволяє проводити матчі в такий час. (відразу згадався нещодавній матч з Олександрією в будній день в 17-00…) Відразу проскочила думка, що в понеділок можем не встигнути на роботу/навчання, але забігаючи наперед, скажу що всі все встигли.

З півгодини до матчу ми на секторі. Вивішуєм банери «Буковина», «Легіон» і герб.

На вихід комнд піднімаєм шарфи і 2 прапори. В цей час одеситів на секторі менше 100, тому нас чути досить пристойно. На секторі 24 фанати, з яких 2-є представників столиці Придністров’я, які привезли з собою український стяг з абревіатурами наших клубів. Також була представниця нашої «діаспори» в Одесі, але вона просиділа весь матч.

Привезли і виїзний барабан. В ролі барабанщика себе спробувала нова людина, та 3 дні на морі далися взнаки) Але досить швидко сектор почав заряджати злагоджено. На жаль ситуація на полі була не на нашу користь, але гнали вперед чернівчан як могли. У господарів ж навпаки, з кожним голом, заряди звучали все гучніше. Запалили декілька димів. Була спроба переклички з протилежною трибуною, але там ініціативу не підтримали.

В перерві біля нас довго крутився якийсь колекціонер, який хотів, щоб хтось йому продав розу, але отримав лиш пропозицію ВуЖЧ. Також повеселив чолов’яга з Новоселиці, який шукав земляків).

В 2 таймі «Буковина», що грала в меншості пропускає ще 2 гола, і після матчу футболісти йдуть з поля з опущеними головами. Проте 4-5 гравців все ж знаходять сили і підходять до нас. Лунає заряд «Буковино не падай духом..». Далі дорога. Хтось заливає гіркоту поразки, хтось стомлено спить, проте в понеділок ніхто не шкодував, що поїхав. Любіть футбол, катайте виїзди! «Виграєш ти, чи ні, ми з тобою – завжди!»