Skip to main content

Буковина – Скала – 1:3

buko_skala_23_07_17

23 липня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина».

Арбітр – Кубряк (Одеса), асистенти арбітра – Соботюк (Житомир), Старча (Київ), четвертий арбітр – Салаш (Калуш), спостерігач арбітражу – Циганков (Тернопіль).

«Буковина» : Чесановський, Раца (Нікифоряк, 20), Найко, Геник (Скрипкар, 52), Бойчук, Ілюк (Добровольський, 46), Батрак (Гакман, 85), Сивка, Немтінов, Шишигін (Жумига, 46), Королянчук. Запасні: Гоменюк, Мунтян. В.о. головного тренера – Юрій Крафт.

«Скала»: Білик, В. Кузів, Гусак, Фляк, Дударенко (Подоляк, 86), Березовий (Баранов, 53), Намуйлик (Заїченко, 60), Сад, Бегашов (Маляренко, 63), Полюганич (Білас, 79), Гладкий. Запасні: Фіяло, Р. Кузів. Головний тренер – Роман Гнатів.

Голи: Гладкий (2,4), Бегашов (47), Скрипкар (56).

Попередження: Намуйлик (57), В. Кузів (74), Жумига (66), Королянчук (72).

У 2-ому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала команду «Скала» (Стрий), з якою нещодавно грала у першому дивізіоні. Місце в основі «Буковини» отримали новачки – Євген Немтінов та Остап Ілюк. Щоправда, назвати новачком Євгена Немтінова новачком важко. Вихованець буковинського футболу нетривалий час виступав за колектив «Інгулець» (Петрове), а ось Остап Ілюк грав у командах Львівської області.

На жаль, вже на 4 хвилині зустрічі, яка відбулася без глядачів, господарі поступалися з рахунком 0:2. Дублем відзначився Володимир Гладкий. На 32 хвилині зустрічі міг відзначитися капітан «Буковини» Тарас Сивка, однак свою команду від голу врятував голкіпер «Скали» Олег Білик. Під завісу першого тайму той же Тарас Сивка виконував небезпечний штрафний – м’яч опинився у руках Олега Білика.

У дебюті другого тайму наша команда пропустила втретє. Гол на рахунку Олександра Бегашова. На 57 хвилині гри підопічним Юрія Крафта вдалося «розписатися» у воротах суперника. Відзначився Сергій Скрипкар, який вийшов на заміну. У футболістів «Буковини» були можливості забити, принаймні, другий гол. На жаль, Тарас Сивка, Олександр Жумига та Євген Немтінов свої моменти не використали.

«Буковина» поступилася з рахунком 1:3. Чернівецька команда у двох матчах першості України поки що не набрала жодного очка.

Юрій Крафт: “Беру відповідальність на себе”

– Ваш коментар матчу…

– Ми погано відіграли матч. Винні, напевно, усі. Я беру відповідальність на себе. Такі грубі помилки, які сталися на початку матчу, повністю «поламали» гру. Виправдання сьогодні немає. Мене просили зберегти команду. Я це зробив. Буду на сьогоднішній момент, напевно, закінчувати. Далі – дуже важко.

– Матч у «Львові» залишив нам великі надії. Чи могли би Ви порівняти два матчі ? Що дозволило вдаліше зіграти у виїзному поєдинкові ?

– У Львові була побудована гра від оборони. Десь спрацювало те, що ми грали на контратаках. Ми швидко переходили від оборони в атаку. Це десь спрацювало. Реалізація моментів була на нашому боці. Рахунок був 3:1. Ми контролювали гру. Це була виграшна гра, однак функціональна підготовка, яку команда зараз має, не дозволила довести гру до перемоги.

Сьогодні ж швидкі голи повністю «розвалили» гру, яка у нашому виконанні була дуже поганою. Більше чекали від Немтінова та від наших лідерів. Хоча у другому таймі зуміли вирівняти хід гри за рахунок замін, однак знову помилка Геника призвела до того, що ми програли 1:3.