Skip to main content

Буковина – Прикарпаття – 1:2

buko_prika_10_09_17

10 вересня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина»

Арбітр – Блавацький (Львів), асистенти арбітра – Прощенко (Дніпро), Пилипенко (Кропивницький), четвертий арбітр – Найко (Чернівці), спостерігач арбітражу – Звягінцев (Одеса).

«Буковина»: Чесановський, Нікифоряк, Найко, Скрипкар, Бойчук, Шишигін, Батрак (Жумига, 76; Карапка, 90+3), Мелконян (Раулюк, 68), Сивка, Немтінов, Рябий (Королянчук, 67). Запасні: Гоменюк, Геник, Мунтян. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Прикарпаття»: Вульчин, Бочкур, Приймак, Прошак, Яневич, Данищук (Громоляк, 70), Веприк, Боришкевич (Бойко, 57), Конкольняк (Комар, 44; Оринчак, 65), Кузьмин (Януш, 46), Худобяк. Запасні: Семенів, Дитко. Головний тренер – Володимир Ковалюк.

Голи: Конкольняк (4), Худобяк (31), Рябий (45).

Попередження: Немтінов (13), Боришкевич (22), Батрак (45), Януш (53), Прошак (61), Бочкур (73), Бойко (81), Скрипкар (87), Худобяк (90+6), Найко (90+7).

У матчі 11-ого туру друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала одного з лідерів змагань – команду «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

На жаль, головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець не зміг використати у матчі захисника Романа Шафоростова, який пропускав гру через дискваліфікацію. Натомість у нападі нашої команди зіграв Руслан Рябий. Цей футболіст повернувся у «Буковину» напередодні матчу з «Прикарпаттям».

Вже на 4 хвилині матчу підопічні Володимира Ковалюка вразили ворота «Буковини». Відзначився Ярослав Конкольняк. Через дві хвилини міг відзначитися один із лідерів «Прикарпаття» Ігор Худобяк. На «постріл» бомбардира зреагував голкіпер «Буковини» Денис Чесановський. А вже на 25 хвилині зустрічі той же Ігор Худобяк «розписався» у воротах господарів.

За чотири хвилини першого тайму по воротах гостей пробивав Ладік Мелконян. Півзахисник «Буковини» влучив у гравця суперника.Згодом чернівецькій команді вдалося організувати результативну атаку, яку завершив новий-старий гравець «Буковини» Руслан Рябий.

У другому таймі міг оформити дубль Ігор Худобяк, однак пробив невдало. Тому шкіряна куля стала легкою здобиччю для Дениса Чесановського.

З 68 хвилини гри «Прикарпаття» залишилося в меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Роман Прошак. А через хвилині ударом зі штрафного влучив у стійку захисник «Буковини» Володимир Найко. До фінального свистка арбітра шанс відзначитися мав капітан чернівчан Тарас Сивка, однак гравець свою можливість не використав. «Буковина» поступилася з рахунком 1:2.

Наставник «Буковини» Віктор Мглинець прокоментував гру своїх підопічних у домашньому матчі з івано-франківським «Прикарпаттям».

«Знали, що буде така гра. Говорилося, що у них попереду надається перевага силовому футболу. Так вони і перший м’яч забили. Десь, напевно, не вистачило досвіду. Така команда і фора в один м’яч – це дуже важко у психологічному плані. Були моменти у Сивки, Немтінова. Однак, напевно, трохи підводить майстерність. Показовий гол той, який ми забили при рахункові 0:2. Чудовий гол.

У другому таймі перевага була нашою. Зрозуміло, що ми побігли відігруватися  та отримали контратаки. При наявності такого нападника, як у «Прикарпаття», можна вирішувати серйозні завдання. Хороший нападник (Ігор Худобяк – авт.). З ним було важко грати. Хоча вважаю, що оборона впоралася. Нормально зіграли. Ми атакували, намагалися щось зробити, однак нам десь не вистачило гостроти, реалізації, а також останнього пасу, який би поклав крапку. Кажу, що другим таймом я задоволений. Грали непогано, був контроль м’яча. Зрештою, те, що ми просимо у хлопців, вони роблять. Єдине, що нам не вистачає майстерності забити гол та віддати передачу», – сказав Віктор Мглинець.