Skip to main content

Буковина – Львів – 0:0

buko_lviv_16_09_17

16 вересня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 700 глядачів.   

Арбітр – Резніков (Камянське), асистенти арбітра – Бахметьєв (Харків), Остапчук (Суми), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Александренко (Вінниця).

«Буковина»: Чесановський, Нікифоряк, Найко, Шафоростов, Бойчук, Українець (Раулюк, 63), Немтінов, Шишигін, Сивка (Мелконян, 54), Батрак (Карапка, 55), Рябий (Королянчук, 72). Запасні: Гоменюк, Геник, Гакман. Головний тренер – Віктор Мглинець.

ФК «Львів»: Герич, Матушевський, Бариляк, Бухал, Ощипко, Багдай, Шпирка (Коблюк, 52), Янчак (Стефлюк, 40), Поручинський (Зайчук, 73), Кисленко (Панасюк, 80), Омельченко (Романчук, 61). Запасні: Друзь, Савошко. Головний тренер – Андрій Чіх. 

Попередження: Бариляк (43), Шафоростов (46), Матушевський (72), Кисленко (79), Раулюк (90+2), Королянчук (90+3). 

На 27 хвилині шанс відзначитися мав гравець ФК «Львів» Олексій Омельченко, однак м’яч із порожніх воріт вибив захисник «Буковини» Роман Шафоростов. Через 10 хвилин удару по воротах «Буковини» завдавав Роман Багдай – м’яч пройшов повз «рамку».

На початку другого тайму не влучив у ворота гостей Євген Немтінов, а згодом на «постріл» головою суперника зреагував голкіпер чернівчан Денис Чесановський. До фінального свистка шанси відзначитися мали гравці «Буковини» Андрій Шишигін і Ладік Мелконян, а також кращий бомбардир ФК «Львів» Сергій Кисленко, однак вболівальники голів так і не побачили. 


Головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець оцінив гру своїх підопічних у матчі з ФК «Львів».

«Гра вийшла сумбурною. Було забагато переживань. Не виключаю, що була переоцінка власних можливостей у гравців нашої команди. Якось хлопці несерйозно поставилися…Особливо у першому таймі. Було необов’язкові помилки. Суцільний брак. Тим більше, що наші футболісти самі собі вигадували якійсь моменти. 

У другій лізі грають переважно до голу. Команда, яка забиває, здобуває перемогу. Ми робили все для того, щоби забив… «Львів». Щодо самовіддачі, то претензій у нас немає. А майстерність намагаємося нарощувати. Сьогодні ми виглядали слабенько. Усі схеми, структури взагалі не підтримувались. Десь також не вистачило свіжості. Хоча я не можу сказати, що ми влаштовували якійсь збори. Хлопці, можливо, не витримують режиму тренувань. Не виключаю, що сьогодні був не наш день. Багато хлопців зіграли  нижче своїх можливостей», – зауважив Віктор Мглинець. 

ФСК “Буковина”

ВІДЕООГЛЯД: