</div>
			<div class=

Авангард (Краматорськ) – Буковина (Чернівці) – 1:1 (0:0)

avangard 6

Свою серію виїзних матчів чернівецька «Буковина» завершувала поєдинок четвертого туру першості України проти колективу «Авангард» (Краматорськ). Якщо порівняти з кубковою грою з ФК «Полтава», то суттєвих змін у складі «Буковини» не відбулося. Через дискваліфікацію пропускав гру півзахисник Ігор Бойчук, а місце в основному складі знову отримав Дмитро Луцюк.

14 серпня. Краматорськ. Стадіон «Авангард». 700 глядачів.

Арбітр – Кривушкін (Харків), асистенти арбітра – Запороженко, Рибченко (обидва – Запоріжжя), четвертий арбітр – Козиряцький (Запоріжжя), спостерігач арбітражу – Денисюк (Фастів, Київська область).

«Авангард» : Денчук, Мірошник, Воробей, Ульянов, Собко, Швець, Малиш (Бридун, 90+2), Коваленко (Гордя, 81), Полюлях, Тимофеєнко, Гришин. Запасні: Горовой. Головний тренер – Яків Кріпак.

«Буковина» : Філіпенко, Носарєв, Тєрєхов, Луцюк, Темерівський, Перін (Батрак, 85), Немтінов, Скоблов, Сніжко, Раца, Сивка (Дорош, 73; Дацюк, 82). Запасні: Чернобай, Найко, Осадчий, Шишигін. Головний тренер – Сергій Шищенко.

Голи: Мірошник (90+1), Дацюк (90+3).

Попередження: Ульянов (45), Тєрєхов (75), Мірошник (87), Носарєв (87), Скоблов (90+4).

На 19 хвилині зустрічі підопічні Сергія Шищенка могли організувати небезпечну атаку. На жаль, після передачі Сергія Раци, Євген Немтінов не зміг обробити м’яча. А на 32 хвилині зустрічі міг виникнути небезпечний момент біля воріт «Буковини». Воротар чернівецької команди Ігор Філіпенко, який вибивав м’яча, влучив у гравця господарів Дмитра Швеця. На щастя, м’яч у «рамку» не полетів. Через дві хвилини той же Ігор Філіпенко зреагував на «постріл» Ігоря Малиша. Під завісу першого тайму воротам «Авангарду» загрожував Євген Немтінов. Наш півзахисник влучити у «рамку» не зміг.

У другому таймі активніше діяли наші земляки. На 52 хвилині штрафний виконував Дмитро Скоблов, однак голкіпер господарів Артур Денчук зумів ліквідувати загрозу. Той же Артур Денчук згодом зреагував на удар з метрів двадцяти іншого півзахисника «Буковини» Олександра Сніжка. Зреагував Артур Денчук і на удари Євгена Немтінова (58 хвилина) та  Юрія Періна (66 хвилина). А ось на 60 хвилині зустрічі «пострілові» Олександра Темерівського забракло влучності.

Згодом настала черга демонструвати свою майстерність голкіперові «Буковини» Ігорю Філіпенкові. На 70 хвилині гри Ігор зреагував на удар Віталія Собка. А на 78 хвилині зустрічі наш воротар перевів м’яча на кутовий після «пострілу» Євгена Коваленка.

Коли здавалося, що вболівальники голів так і не побачать, м’яч, на жаль, опинився у воротах «Буковини». У доданий арбітром час гравці «Авангарду» здобули право на кутовий. У доданий арбітром час подачу з кутового Ігоря Горді влучним ударом головою замкнув Роман Мірошник. На щастя, гравці «Буковини» одразу зрівняли результат. Ігор Носарєв зробив передачу на Артема Тєрєхова, який головою відправив м’яча у штрафний майданчик господарів, де новачок «Буковини» Роман Дацюк зумів вразити ворота суперника. Підсумок матчу – 1:1.

Сергій Шищенко: «Чотири очка – це хороший результат»

Головний тренер ФСК «Буковина» Сергій Шищенко прокоментував виїзну гру нашої команди з краматорським «Авангардом» (1:1).

– Ваш коментар гри…

– Була важка гра. Ми передбачали, що «Авангард» гратиме у силовий футбол. Так воно і сталося. Ми проводили позиційні атаки, хоча нам не вистачало агресії попереду. На жаль, останні 15 хвилин ми провалили. А наприкінці зустрічі пропустили після стандарту. На щастя, нам вдалося швидко відігратися. У атакувальну ланку висунувся захисник Артем Тєрєхов, який зумів відправити м’яча на Романа Дацюка. Роман зумів зрівняти результат.

Можна говорити про закономірність нічийного результату, однак більшу частину матчу наша команда виглядала доволі непогано, створювала моменти. Зрештою, для того, щоби досягати переможного треба реалізовувати свої можливості.

– У другому таймі поле достроково залишили Тарас Сивка та Роман Дорош. Що сталося з цими гравцями ?

– Романові Дорошу сильно розсікли голову. Тому він і залишив поле. На жаль, отримав пошкодження і Тарас Сивка.

– Як оцінюєте результат нашої команди у серії виїзних матчів ?

– Вважаю, що 4 очка – це хороший результат. Ми прагнемо того, щоби хлопці демонстрували комбінаційний футбол, контролювали м’яч. Ще раз зазначу: ми перебуваємо на правильному шляху. Наступний матч із чернігівською «Десною» ми зіграємо вже вдома. Звісно, що наша команда серйозно готуватиметься до цієї зустрічі. Ми прагнемо продемонструвати хороший футбол і досягти максимального результату.