</div>
			<div class=

Арсенал-Київ – Буковина(Чернівці) 06.05.2016. Фото+звіт.

шавки_буко

“Не зовсім щасливе Щасливе”… Як і всі попередні виїзні матчі цього сезону, наш клуб не залишився без підтримки і у Києві, а точніше у селі Щасливому, що розташоване за 15-20 км. від  Києва на бориспільській трасі.  Виїзд був організованим, ще за 2 тижні до матчу збирались бажаючі відвідати цю гру. Але, як завжди, у когось в останній день найшлось  +100500 відмазок не поїхати, чим і обумовлена кількість виїзних в 17 чоловік  + 1 чернівчанин, який приєднався до нас вже в Києві.  Можливо те, що матч поставили п’ятницю теж зробило своє діло…. проте виїзд таки відбувся і тепер коротко про цікаве.

Виїзд був запланований в день матчу на 7 ранку. Попередньо було організовано барабан з приміщення, щоб не ходити і не шукати зранку охорону з ключами. Проте було забуто в тому ж приміщенні банер, тож  все таки, нас не оминули пошуки охоронця зранку, який хвилин 10-ть не міг відкрити двері, але взявши ключі у свої руки ми швидко їх відкрили. Взяли банера та вирушили у дорогу.  Погода по дорозі в Київ нас то радувала то розчаровувала.  Ближче до  Київської області почалися перепади погоди, то дощ,  то сонце, то злива, то сильний поривчастий вітер і так до самого Києва, де стояла сонячна погода.  Зупинок було не багато, отож доїхали ми швидко. В місті до нас приєднався ще один буковинець. Поки його чекали то  боялись, що запізнимось так як їхати треба було ще через пів міста, а це ж Київ, пробки, п’ятниця…  Та, на щастя,  наші побоювання не справдилися  і  зі «швидкістю світла» ми  приїхали в Щасливе ( тоді ми ще і гадки не мали, що для нас воно буде не таке й Щасливе) із запасом в 15хв., встигли розім’ятись та рушити до гостьового сектору.  Припікало сонце,  але ми гнали команду вперед. Заряд за зарядом.

Арсенал(БЦ) – Буковина(Чернівці) 23.04.2016. Фото+звіт.

Верес(Рівне) – Буковина(Чернівці) 02.04.2016. Фото+звіт .

По матчу, в нас знову невирішена проблема з реалізацією моментів, гра без особливих комбінацій, як кажуть «бей вперед  – игра придет». Пам’ятаю ще при Зайці, була награна цікава комбінація при подачі кутового, коли підключався Басов, і знаєте це приносило тоді результат. Сектор арсеналу на матчі був відсутній, лиш на другий тайм на протилежній трибуні зібрались 3 чоловіка з барабаном, але особливо їх не було чути.

Після матчу не всі гравці підійшли подякувати, надіємось вони не свідомо це зробили, адже вже склалась добра традиція після матчу підходити чи то на виїздах, чи на домашніх матчах не залежно від результату. Що буде далі покаже домашня гра, тепер права  оступитись у команди немає, якщо вони дійсно хочуть піднятись у класі в цьому сезоні, адже на наступний рік буде дуже багато хороших клубів і можливо другу лігу чекає якась чергова «реформація».

Після матчу, відправились в «Час поїсти»,  повечерявши, вирушили назад у дорогу, яка минала швидкоплинно.  Перебивши “першачків” на одній із АЗС, майже всі пробували поспати, так як спринтер не комфортний у цьому плані, проте дехто умудрявся, я наприклад спав періодично, коли не трусило)))  Зранку вже були вдома. Дякуємо всім хто пробив цей виїзд!!! Катайте виїзди, любіть Буковину!!!